Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

ŠĽAPKY A OBUV CROCS Z NOVEJ KOLEKCIE LITE RIDE

  %29. %07. %2019      Different TV CZ / SK

DÁMSKA OBUV CROCS

Crocs! Značka, ktorá nás prekvapuje dlhých 17 rokov. Za tú dobu značka Crocs ušla veľmi dlhú cestu. A tá nebola vôbec jednoduchá. Plastové topánky, ktoré majú vzhľad drevákov? Kto by to bol povedal, že sa stanú skutočným módnym hitom. Sme preto nadšení, že vám môžeme prinášať vždy to naj od značky Crocs a že môžeme byť súčasťou tohto úspechu. Vitajte preto pri novom dieli Differenta TV.

Dnešný diel bude zameraný na novinku LITE RIDE! Horúca novinka, vďaka ktorej sú papuče a topánky Crocs ešte pohodlnejšie a štýlovejšie. Neveríte? Verte! Pretože sme si to vyskúšali na vlastnej koži. Urobili sme si pre seba také malé užívateľské testovanie a vybrali pár vyvolených z našich radov. Všetci dali známku 1*! A to už niečo znamená. A hlavne v tomto období!

Každý chceme mať nohy ako v bavlnke. Obzvlášť teraz, v čase dovoleniek. Okrem vašich kamarátov, známych a rodiny je ideálnym parťákom na tieto dobrodružné výpravy značka Crocs. Prečo?

Topánky Crocs sú z plastu a ich hlavnou výhodou je, že sú odolné voči vode. Žiadny dážď už vás nezastaví. Nezastaví vás ani vtedy, keď na sebe budete mať tenisky Crocs. Tie stačí len nakloniť a všetka voda bude preč. Navyše sú tááák pohodlné, pretože žabky, papuče, šľapky, dreváky, dokonca aj tenisky obsahujú masážne body, ktoré vašej nohe spríjemnia danú cestu. A to už je echt výhoda!

Skoro by sme zabudli. Značka Crocs pre tohtoročnú sezónu prichádza aj s modelmi pre tých najmenších - detské Crocs. Takže, ak chcete byť reprezentatívna a zladená rodinka, máte ideálnu príležitosť.

Okrem toho všetkého (a že toho je), vám tiež predstavíme úplne nový koncept videí, ktorým sa teraz budeme venovať viac a viac. Chceme, aby ste sa dozvedeli viac zaujímavostí, aktuálnych informácií a noviniek od danej značky. Behom pár minút vám zhrnieme to najlepšie a najzaujímavejšie, čo na Differente nájdete. Dúfame, že sa vám videá budú páčiť a už teraz sa môžete tešiť na ďalší diel v podobnom duchu.

Určite nám dajte vedieť aj vy, aké značky vás zaujímajú a my vám o nej natočíme ďalší diel. Píšte na mail či na Facebook. Volajte a hlavne buďte Differenta. Tešíme sa na vás.

PÁNSKA OBUV CROCS

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?