Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Pánske oblečenie Desigual z kolekcie Jar / Leto 2015 - 52.díl - DIFFERENTTV.CZ

  %17. %02. %2015      Different TV CZ / SK

Ste muž a ste sám sebou? Viete o čom život je? A máte názor, že to hlavné v živote je vždy zábava? Práve pre Vás je kolekcia pánskeho oblečenia Desigual;) Muž, ktorý oblieka značku Desigual, nikdy nezapadne medzi ostatné ako šedá myš. Vždy bude za hviezdu, zabávača a frajera.

Pánske košele Desigual vám padnú ako uliate. Stačí si vybrať, či ste skôr typ postavy Slim alebo Regular. Slim je tá chudší;) Košele v pánskej kolekcii sa dajú nájsť aj vo striedmejším dizajne. Vždy ale na sebe nesú niečo originálne, čím okolia očaríte.

Pánske tričko Desigual? Jasná vec, v ktorej zažiarite. V novej kolekcii Desigual Jar / Leto 15 sú napr. pánske tričká Desigual s motívmi zvierat. Vždy vtipne upravenými, a tak opice alebo Tukan budú vaším priateľom v bare aj na prechádzke. Obe tričká uvidíte v tomto dieli módnej internetovej televízie Different TV ;)

V Desigual vie, že chlapi nie sú tak odvážni ako dámy, a tak v kolekcii nájdete aj umiernenejší vzory. Tento rok je hitom napríklad tropický vzor, ​​ktorý prechádza prakticky všetkými svetovými značkami.

Buďte different s vašim módnym e-shopom http://www.different.cz ;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?