Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Pani Mánia Kabelková

  %27. %01. %2020      Zo sveta módy

Som s vami každý deň. Idem s vami ráno do práce, popoludní nakupovať, večer do divadla. Jazdíme spolu na výlety aj dovolenky, trávime spolu veľa času. Máme sa rady, dôverujete mi, pretože mi zverujete svoje peniaze, kľúče od domova a ďalšie veci, bez ktorých nedokážete fungovať. Sme ako najlepšie kamarátky.

Som pani Kabelková. Veľká, malá, športová, elegantná, cez rameno aj do ruky, môžem byť, aká budete chcieť. A teraz si ma môžete zaobstarať za super novoročné ceny. Tie zľavy sú hotová tsunami. Tak rýchlo vyberajte, nech sme čoskoro spolu.

Pani Kabelková v zľave

To, že som klesla na cene, mi rozhodne neubralo na kráse alebo kvalite. Berte to ako znamenie, že by ste si ma naozaj mali zaobstarať. Napríklad od značky Calvin Klein alebo Guess. To sú značky, ktoré mi dávajú šmrnc, poriadnu dávku elegancie a nadčasovosti, aby ste so mnou mohli vyraziť nielen do mesta alebo na pracovnú schôdzku, ale aj na také tie viac nóbl akcie.

Ak sa ale chcete odviazať a ukázať, odvážte sa, čo sa dizajnu kabelky týka. Značka Desigual to totiž vie roztočiť po vzore španielskych rytmov. Neprehliadnuteľné farby aj vzory oživia každý outfit, a vlastne aj deň. A ak ste viac praktickosť vyznávajúci typ, tak siahnite po O bag. Tú ľahko zmontujete, rozoberiete a očistíte. Hodí sa na pláž, k vode, ale aj na bežné nosenie, je totiž super doplnkom, ktorý môžete stále obmieňať a zdokonaľovať.

cunami výpredajov kabeliek

Tak už vás tá tsunami vlna kabeliek zmietla? Ja už netrpezlivo čakám, kedy skončím práve vo Vašom košíku! Vaša Kabelka.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?