Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Outfit značky Tommy Hilfiger

  %20. %08. %2019      Zo sveta módy

Od hlavy až po päty!
Outfity značky Tommy Hilfiger milujú ženy aj chlapi.

Stálica medzi značkami, extratrieda, ktorá vás oblečie aj obuje na akékoľvek ročné obdobie, na voľný čas, športové aktivity aj pre robenie parády.

Vyskúšajte nové tričká, tepláky a mikiny s ikonickým logom, ktoré nepodliehajú módnym trendom, takže ich môžete nosiť niekoľko sezón po sebe a doplniť ich podľa našich typov aj Tommy Hilfiger topánkami, v ktorých skrátka nešliapnete vedľa.

Tommy Hilfiger

TH dámske "teplákovky" v niekoľkých farebných variantoch sú teraz trendom, v ktorom sa nemusíte báť ísť aj inde, než len na ihrisko alebo do fitka. Oslníte v nich aj na dovolenke, výletoch a pri bežnom nosení počas všedných dní, kedy sa skrátka chcete cítiť pohodlne a štýlovo zároveň. Mikiny sú na zips aj cez hlavu a tepláky môžu mať tzv. lampasy s logom a názvom značky alebo len pruhované lemy v spodnej časti nohavíc.

Doplňte ich tričkom kontrastnej farby, vynikne a upúta pozornosť každého okoloidúceho, či už zvolíte športový strih alebo ležérne tričko s výstrihom do "vé".

dásmké Tommy Hilfiger

Páni, zbystrite svoje zmysly pre športovú fashion! Značka Tommy Hilfiger na vás nezabúda v žiadnej zo svojich kolekcií!

Štýlovú teplákovku môžete nosiť spoločne s nadčasovým tričkom, ale aj každý kúsok zvlášť. Tričká TH sa hodia do práce aj do mesta k džínsom, rovnako tak ako aj akákoľvek mikina tejto značky, ktorá navyše zahreje v chladnejších dňoch.
Nejeden ženský pohľad bude patriť len vám a vášmu Tommy Hilfiger outfitu.

Tommy Hilfiger pre mužov

pánske Tommy Hilfiger

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?