Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Outfit na zhadzovanie povianočných kíl

  %04. %01. %2019      Zo sveta módy

Všetci to dobre poznáme. Obžerstvu počas vianočných sviatkov neodolá asi nikto z nás. Povaľovanie, relaxovanie a pojedanie sladučkých koláčikov, chutných chlebíčkov, šťavnatých pečienok, tradičného šalátu, neodolateľných chuťoviek alebo obložených mís. Nesmeli chýbať sladké nápoje, mnohokrát s kvapkou alkoholu, aby sme si predsa len pripili na zdravie a šťastie nás všetkých. Chladničke sa nevyhýbame, za to zrkadlu či váhe rozhodne, a to veľkým oblúkom.

Prichádza ale nový rok a s ním aj veľa predsavzatí. Častým býva to, zhodiť nabrané kilá z vyššie spomínaného užívania si. A tak v januári počet prijímaných kalórií klesá tak rovnako rýchlo, ako počet prihlásených do fitness centier stúpa. Cvičíme, posilňujeme, zhadzujeme. Plní energie a odhodlania. A čo nám chýba k tomu, aby nám to išlo ešte lepšie? Predsa super outfit!

Poďme sa na tú drinu vyladiť! Nech vyzeráme pekne, keď makáme na tom, aby sme vyzerali pekne :-)

Či už ste rada stredobodom pozornosti alebo radšej splývate s davom, športová kolekcia Desigual vám ponúkne to "pravé orechové" od hlavy až po päty.

Desigual šport

Desigual šport FW18

Desigual šport outfit

A pretože vo forme sa chcú udržiavať nielen dámy, ale aj páni, máme tip na pohodlné športové kúsky od značky Under Armour, ktorú si obľúbi každý športovec.

under Armour

Under Armour outfit

Under Armour pánske oblečenie

Tak smelo do toho a zhadzovaniu kíl, udržiavaniu kondície a uvoľňovaniu endorfínov zdar!

 

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?