Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Outfit Desigual z novej kolekcie

  %04. %02. %2020      Zo sveta módy

S novým rokom prichádzajú tiež nové kolekcie módnych značiek a dýchajú na nás predzvesťou jari. Prvé takéto lastovičky sú od značky Desigual a verte, budete ich chcieť!

A pozor, nezabudnite, že Desigual predstavil nové logo, obrátené o 180 stupňov, ktorým len dokazuje, že bol vždy 100% iný a chce pri tom zostať. Nový vietor do plachiet, okrem loga, vnáša do značky aj nový marketingový šéf, Guille Gallego, plný energie a nápadov, takže inováciami pod touto značkou prekvapuje zákazníkov.

Dočkáte sa teda nielen obľúbených "desigualovských" motívov a pestrofarebných kombinácií, ale aj nových neopozeraných dizajnov. Každý si príde na svoje. Čo si získa práve vás?

Outfit z novej kolekcie Desigual Jar/Leto 2020

Oblečte sa do nového od hlavy po päty. Začíname!

Som štýlová.

Pohodlné, skvele sediace džínsy sú základ. Naším tipom sú čierno-sivé s trblietavou aplikáciou, s ktorými sa doslova blysnete na každom kroku, k nim si obujte členkové topánky s perličkami, bude to paráda! Skvele sa hodí jednoduché a ľahko kombinovateľné tričko a zaujímavé sako. Zabudnúť nesmieme na doplnky! Trendy ľadvinka bude to pravé!

Som elegantná.

Šaty! Také, ktoré sadnú každej postave a hodia sa do práce, na prechádzku mestom, romantickú schôdzku a trebárs aj do divadla. K nim elegantná kabelka, ktorú si môžete vziať do ruky aj cez plece, podľa potreby a ako pomyselná čerešnička na torte - šatka Desigual v hodiacom sa dizajne.

Som romantická.

Pretože zima ešte tak celkom neustúpila, stavte na svetrík Desigual, ktorý však vďaka ľahšiemu materiálu vyžijete aj v krásnych jarných dňoch alebo chladnejších letných večeroch, skrátka vám bude robiť radosť dlhú dobu. A taký jarný kvetinový kabátik tiež rozhodne nie je na zahodenie, čo myslíte?

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?