Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Originálne topánky Tommy Hilfiger

  %05. %04. %2017      Zo sveta módy

Milé dámy pozor! Topánkománia pokračuje! Tentoraz sa zameriame na kúsky módnej značky Tommy Hilfiger. Tommy Hilfiger predstavuje novú kolekciu topánok na jar a leto 2017. Aká je? Úplne originálna, nadčasová, farebná a podlieha aktuálnym módnym trendom.

Veľmi dobre vieme, že žena topánok a kabeliek nemá nikdy dostatok. A ak áno, stále s nejakými novými kúskami aspoň skrz myšlienky koketuje. Poďme si teda tak trochu zakoketovať s novými topánkami Tommy Hilfiger. Varujeme ale, že je dosť pravdepodobné, že z prvotnej fázy, kedy budete s myšlienkami o ich zaobstaraní koketovať, sa stane fáza ,,must have" teda, že ich skrátka musíte mať.

Gumáky

Gumáky Tommy Hilfiger sú obyčajne neobyčajné. Úzky, členkový tvar s gumovou vsadkou na bokoch a koženkovou prackou so zlatým kovaním, vyzerá úplne skvelo. Topánky sú nielen designové, ale aj praktické. Ideálne na nosenie v daždivých dňoch, na jar, v lete i na jeseň. Vybrať si môžete z viacerých farieb.

Gumáky Tommy Hilfiger

Tenisky

Ako dáma sa môžete cítiť aj v teniskách. Tenisky Tommy Hilfiger sú totiž určené pre všetky dámy bez rozdielu veku. Vyberať môžete zo širokej škály farieb, tvarov a designov. Môžeme vám potvrdiť, že si ich zamilujete na prvé obutie, sú totiž až neuveriteľne pohodlné.

Tenisky Tommy Hilfiger

Topánky na platforme

Užite si leto na vysokej nohe s luxusnými topánkami na platforme. Tieto nadčasové krásky v metalickom trendy designe, ktoré kombinujú zlatú, striebornú aj bronzovú, zladíte jednoducho ku všetkému. Platforma je potiahnutá jutovým materiálom, a tak sú absolútnym bestsellerom tohtoročnej sezóny.

Sandále na kline Tommy Hilfiger

Žabky

Dôležitou súčasťou každej letnej skrinky s topánkami sú bez pochyby žabky! V módnom svete tento rok frčia metalické tóny, a tak aj nízke žabky môžu vyzerať elegantne. Tieto majú penovú podošvu, sú tak unikátne a pohodlné zároveň.

Žabky Tommy Hilfiger

Espadrilky

Absolútnym hitom sezóny sú jednoznačne espadrilky. Elegantný design, športové využitie, pohodlné nosenie, také sú obľúbené slip-on topánky v podobe espadriliek, pre ktoré je typická jutová podošva. Tieto metalické zlaté sa navyše hodia úplne ku všetkému.

Espadrilky Tommy Hilfiger

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?