Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ops Objects - luxusná Swarovski v silikónu

  %04. %02. %2017      Zo sveta módy

Žiadnu ženu by snáď neurazil nejaký šperk trblietavý. Prvá asociáciou, ktorá nás k tejto hláške napadá sú šperky Swarovski. Značka Swarovski sa preslávila svojimi luxusnými, trblietavými a cenovo dostupnými šperky. Kamienky Swarovski sa dnes ale používajú aj na šatách, alebo ako zdobenie na nechty. Swarovski pozná úplne každý a nie je sa čomu diviť.

Na našom different portfóliu značiek sa už nejaký ten piatok vyskytuje talianska značka Ops! Objects , tá nás zaujala svojou Nezvyčajná a napriek tomu jednoduchosťou materiálu, ktorým je špeciálne upravený silikón alebo plast, z ktorého táto značka svoje produkty vyrába.

A aby sme sa dostali k jadru veci, predstavte si, že táto talianska značka svoje silikónové krásky teraz posévá týmito neodolateľnými kameňmi Swarovski, vďaka ktorým nadobúdajú jednotlivé šperky ešte väčšieho luxusu a nadčasového vzhľadu.

Nenechajte sa mýliť, Ops! Objects nie sú len plastové náramky, ale aj oceľové náhrdelníky alebo hodinky. Áno, čítate dobre, ďalším obľúbeným materiálom tejto značky je totiž galvanizovaná oceľ, ktorá neobsahuje nikel. Šperky sú tak vhodné aj pre alergikov. Čiže páni vedzte, že pre svoju ženu máte z čoho vyberať, veď Valentín sa blíži;)

Ops! Objects

Ops! Objects

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?