Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Okoreňte si leto s originálnymi náramky

  %27. %06. %2013      Zo sveta módy

Leto je ideálny čas na experimentovanie s novými štýlmi. Od navštevovanie koncertov, organizovanie piknikov až po slnení na pláži, v letných mesiacoch sme neustále v pohybe. A ako si v lete okoreniť náš zmysel pre módu?

plážové šperky

Aj na pláži chceme byť in a užívať si slnečných lúčov a sviežeho vánku, lenže sa obávame, že nám morská soľ, alebo voda doplnky zničí. Skúste náramky z plastu. Sú nielen pohodlné na nosenie, ale nemusíme sa obávať pretrhnutia, alebo reakcia s morskou vodou.

S náramky Desigual Thesea s morskými a kvetinovými vzormi určite zobudíte obdiv, a to nielen na pláži :)

31G5542_5010_vd_foto Ďalším skvelým kúskom na pláž je náramok Desigual Peacok s motívom páva. Značka Desigual v každej kolekcii vytvára veľmi zaujímavé náramky.

30G5502_3011_vd_foto

Piknik v parku

Piknikový kôš, deka, veľa dobrôt a priatelia. Aby sa vonkajšie posedenie v prírode stalo naozaj zábavou máte ako hostiteľka ideálnu príležitosť prekvapiť priateľov nielen kulinárskymi špecialitami, ale aj vtipnými doplnkami, a to napríklad v podobe sladkých zákuskov.

Kawaii-Sweets-Bracelets-Jewelry-kawaii-Factory-kawaii-Blog

zdroj: https://www.hawaiikawaii.net/

Romantika na prechádzku

Milujete prechádzky prírodou? Ale aj tam chcete byť in? Potom vyberte menej výrazný, napriek tomu originalitou sršiaci náramok od Disaster designs s príveskami nielen pre milovníčky vyšívanie :)

necb

Chcete mať kus prírody aj na ruky? Potom sa nechajte uniesť týmto prekrásnym motýlym doplnkom.

butterfly-bracelet zdroj: www.grainnemorton.co.uk

nočnej párty

K atmosfére leta neodmysliteľne patrí aj večierky, chcete sa zmeniť vo zmyselnou dračicu, tu je pár tipov, ktoré Vám určite pomôžu stať sa kráľovnou parkiet

5515710

zdroj: hiphopjewelrykings.com

Charriol-bracelets-Forever-Young-jewellery-Collection

zdroj: blog.charriol.com

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?