Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

"Od hlavy až k päte" - set Desigual Paulina inšpirovaný pestrofarebnými kolibríky

  %09. %02. %2014      Zo sveta módy

Vonku bolo skôr jar ako zima a vy už sa nemôžete dočkať pestrých farieb? Prinášame Vám ochutnávku série doplnkov z novej kolekcie Desigual jar / leto 2014, je plná sviežich originálnych a pestrofarebných vzorov plných hravosti. Motívy zo série Paulina sú plné kvetín, mandál a prím hrajú predovšetkým farební vtáčiky.

Séria Paulina obsahuje 3 kabelky rôznych veľkostí a tvarov, 2 druhy peňaženiek a 2 šatky.

Desigual Bowling Mirror Paulina Bowling Mirror Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Bowling mirror Paulina je výrazná pestrofarebná kabelka Desigual s hnedými koženkovými vsadkami. Kabelku možno nosiť v ruke alebo cez rameno. Hlavné vrecko má zapínanie na zips a vnútri je niekoľko menších vreciek. Na prednej strane tejto kabelky Desigual sú lesklé potlače, nášivka vtáčika a dve menšie vrecká na zips.

Bandolera Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz Bandolera Paulina zdroj: www.differentfashion.cz

Bandolera Paulina- praktický crossbag Desigual v kombinácii textílie a hnedej koženky. Hlavné vrecko má zapínanie na zips a vnútri je niekoľko menších vreciek. Na prednej strane kabelky sú dve menšie vrecká na drobnosti a ozdobná nášivka. Pomocou popruhov možné meniť veľkosť kabelky.

Newtokyo Paulina zdroj: www.differentfashion.cz Newtokyo Paulina zdroj: www.differentfashion.cz

Newtokyo Paulina- Veselá kabelka Desigual s výraznými farbami a hnedými koženkovými detaily. Kabelka je určená na nosenie v ruke alebo na ramene. Hlavné vrecko má zapínanie na zips a vnútri je niekoľko menších vreciek.

peňaženka Paulina zdroj: www.differentfashion.cz peňaženka Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Peňaženka Paulina - textilná peňaženka Desigual s hnedými koženkovými vsadkami. Peňaženka má zapínanie na zips po obvode, obsahuje 10 priehradiek na karty a priestor pre ďalšie dokumenty. Vrecko na drobné má zapínanie na zips. Rozmery tejto peňaženky Desigual: 20 cm x 10 cm x 3 cm.

peňaženka India Paulina zdroj: www.differentfashion.cz peňaženka India Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Peňaženka India Paulina- je tiež vyrobená z textílie, má koženkové prvky a hlavné zapínanie je na patent. Vnútri je 13 priehradiek na karty a dve priehradky na ďalšie dokumenty. Vrecko na drobné je oddelená so zapínaním na zips. Rozmery tejto peňaženky Desigual: 20 cm x 11,5 cm x 3 cm.

šatka Paulina zdroj: www.differentfashion.cz šatka Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Šatka Paulina- pestrofarebný šatka väčších rozmerov s geometrickými vzormi mandál a motívmi kvetov. Veľkosť šatky je 200 x 100cm

šatka Cuello Paulina zdroj: www.differentfashion.cz šatka Cuello Paulina zdroj: www.DifferentFashion.cz

Šatka Cuello Paulina- dámsky cool šatka v kruhovom tvare návleku od značky Desigual. Veselé letné farby prežiari Váš vzhľad. Rozmery: obvod 200 cm, šírka 75 cm.
Oba šatky Desigual sú zo 100% polyesteru.

Pozrite sa tiež na naše video o tomto sete Desigual:

Dúfame, že sa Vám výlet s Desigual medzi kolibríky, citrusy a pestrofarebné kvety páčil. Tieto kúsky z novej kolekcie jar / leto 2014 sú už teraz skladom na www.DifferentFashion.cz.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?