Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

,, Od hlavy až k päte "- set Desigual Ishburi inšpirovaný exotickými kvetinami

  %19. %03. %2014      Zo sveta módy

Taky Vám príde, že už je vonku skôr jar ako zima? A už sa pomaly, ale iste chystáte osviežiť šatník farbami? Práve pre Vás je séria doplnkov z novej kolekcie Desigual jar / leto 2014 s názvom Ishburi. Táto séria je plná divokých exotických kvetín, ktorá pripúta Vaše oči a zamilujete si ju rovnako ako my.

Séria Desigual Ishburi obsahuje 4 kabelky rôznych veľkostí a tvarov, peňaženku , šatku a náramok .

Desigual set Ishburi Desigual set Ishburi

Kabelka Desigual Bandolera Ishburi zdroj: www.differentfashion.cz Kabelka Desigual Bandolera

Prvý kabelkou je Desigual Bandolera Ishburi - praktický crossbag Desigual, v kombinácii textílie a hnedej koženky. Hlavné vrecko má zapínanie na zips a vnútri niekoľko menších vreciek. Na prednej strane kabelky sú potom ďalšie dve vrecká na drobnosti. Popruhom možné nastaviť veľkosť kabelky.

Kabelka Desigual London Medium Ishburi www.differentfashion.cz Kabelka Desigual London Medium Ishburi www.different.cz

Ďalšia kabelkou je Desigual London Medium Ishburi - táto výrazná kabelka je veľmi praktická. Má mnoho vreciek ako na prednej straně- na patent, na zips a voľná vrecko. Tak na zadnej straně- kde sú 4 voľné vrecká bez zapínania. Vo vnútri kabelky je potom niekoľko menších vreciek. Kabelku možno nosiť v ruke alebo cez rameno, kde si možno nastaviť dĺžku popruhu.

Kabelka Desigual Tokyo Ishburi www.differentfashion.cz Kabelka Desigual Tokyo Ishburi www.different.cz

Kabelka Desigual Tokyo Ishburi - táto pestrofarebná kabelka s koženkovými vsadkami má 2 vrecká na zips zvonku a hlavné vrecko je tiež na zips. Vnútri opäť niekoľko menších vreciek na drobnosti a telefón. Kabelku možno nosiť v ruke alebo cez rameno.

Kabelka Desigual Mc Been Ishburi www.differentfashion.cz Kabelka Desigual Mc Been Ishburi www.differentfashion.cz

Posledný kabelkou je typ Desigual Mc Been Ishburi - táto veselá kabelka je originálny vďaka prednom vrecku na patent v tvare motýľa. Kabelka má ďalšie vrecko na zips zozadu a 2 vrecká zo strany tiež na zips. Vnútro kabelky je vyplnený menšími vrecká na zips. Kabelku možno nosiť na 3 způsoby- v ruke, na ramene alebo cez rameno vďaka nastaviteľnému popruhu.

Peněženka Desigual Indie Ishburi www.differentfashion.cz Peňaženka Desigual India Ishburi www.different.cz

K žiadnej kabelke by potom nemala chýbať peňaženka Desigual s rovnakým motívom. Tá je vyrobená z textílie a hnedej koženky. Hlavné zapínanie je na patent a vo vnútri je 13 priehradok na karty a 1 priehradka na ďalšie dokumenty. Vrecko na drobné je oddelená a so zapínaním na zips.

šátek Desigual Ishburi www.differentfashion.cz Šatka Desigual Ishburi www.different.cz

Skvelým doplnkom, na ktorý by sme nemali zabudnúť je šatka. Ten celý outfit doladí a pridá mu na eleganciu. Šatka Ishburi, ktorý je v rovnakom dizajne Vás vďaka svojej pestrofarebnosti rozžiari. Má obdĺžnikový tvar a rozmery 200x100cm.

Náramek Desigual Ishburi www.differentfashion.cz Náramok Desigual Ishburi www.different.cz

Posledným doplnkom setu Desigual Ishburi je sada 3 náramkov vo veselých farbách s motívom kvetín.

S týmto dizajnom s názvom Ishburi budete neprehliadnuteľné. Tak si osviežte šatník týmito kúsky z novej kolekcie DESIGUAL jar / leto 2014 , ktoré už teraz môžete zaobstarať na www.DifferentFashion.cz

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?