Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

"Od hlavy až k päte" - Set Desigual Alguer inšpirovaný zelenú čipkou

  %21. %01. %2014      Zo sveta módy

Dnešný článok bude venovaný krásne sade v čipkovanom a tattoo štýle z novej kolekcie Desigual jar / leto 2014 v zelených tónoch.

Chcete byť športovo elegantné a napriek tomu nápaditá? S šaty Desigual Paris to pôjde ľahko, majú ženský prehnutý strih "áčkového" tvaru s efektnou stuhou v páse a praktický krátky rukáv.

šaty Paris zdroj: www.differentfashion.cz šaty Paris zdroj: www.differentfashion.cz

A čo k týmto krásnym šatám s motívom čipky? Doplňte ich kabelkou Alguer s rovnakým vzorom, menšie elegantnejší Tokyo alebo veľkú s množstvom praktických vreciek London Alguer.

kabelka Tokyo Alguer zdroj: www.differentfashion.cz kabelka Tokyo Alguer zdroj: www.differentfashion.cz

Desigual kabelka London Alguer. Zdroj: www.DifferentFashion.cz Desigual kabelka London Alguer. Zdroj: www.DifferentFashion.cz

Pokiaľ ale dávate prednosť minimalizmu alebo sa chystáte v tomto modeli vyraziť do spoločnosti, odporúčame zvoliť malú koženkovou kabelku Desigual mini satchel Tattoo, ktorej nechýba ani praktický popruh cez rameno.

kabelka Mini Satchel Tatoo zdroj: www.differentfashion.cz kabelka Mini Satchel Tatoo zdroj: www.differentfashion.cz

Nemáte rada šaty a radšej volíte sukňu ? Nevadí sukňa s tattoo vzorom Desigual Deliney a ozdobnou stuhou v páse doplnená o šatku Desigual Alguer s rozmermi 200 x 100cm skvele doplní napríklad decentné vršok. Ešte Vám stále niečo chýba k dokonalosti ?? Potom to bude peňaženka Desigual v rovnakom dizajne Alguer big2.

sukne Deliney zdroj: www.differentfashion.cz sukne Deliney zdroj: www.differentfashion.cz

šatka Alguer zdroj: www.differentfashion.cz šatka Alguer zdroj: www.differentfashion.cz

peňaženka Alguer Big 2 zdroj: www.differentfashion.cz peňaženka Alguer Big 2 zdroj: www.differentfashion.cz

Tiež ste sa nechali uniesť krásnou čipkou a tatoo motívy v zelených tónoch doplnené o kontrastný a žiarivú modrú z kolekcie Desigual jar / leto 2014? Všetko je už teraz dostupné na www.DifferentFashion.cz alebo v kamennej predajni Rooseveltova 9, Plzeň.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?