Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ochutnávka novej kolekcie topánok Melissa na jeseň a zimu 2017

  %29. %05. %2017      Zo sveta módy

Plastové topánky Melissa milujeme a obúvame veľmi často a radi. A pretože novú kolekciu Melissa jar / leto 2017 nosíme už nejaký ten piatok, máme pre vás menšie prekvapko. Naskladnili sme pre vás pár kúskov z kolekcie jeseň / zima 2017, nedočkavci. Budete ich teda môcť nosiť už teraz a budete prvý. Poďme si ich predstaviť.

Topánky Melissa s otvorenou špičkou na vyvýšenej platforme s názvom Puzzle predstavila už kolekcie jar / leto, jesenná kolekcia s týmto tvarom pokračuje, a to v tmavších tónoch a tematických farbách. Tieto luxusné bronzové topánky na platforme sú bezkonkurenčné, však uznajte sami. Imitácia jutovej podrážky v podobe plastového materiálu Melflex nemá chybu. A o žuvačkovej vôni netreba ani hovoriť.

topánky Melissa

S novou kolekciou prichádzajú opäť špicaté balerínky, špičky sú v kurze už niekoľko rokov, jednu dobu sa nosiť prestali a teraz sa zase vracajú. Špičky pristanú, špičky máme rady. Nové plastové balerínky Melissa s názvom Maisie II v čiernej alebo béžovej farbe, si skrátka zamilujete. A to nielen pre ich luxusný tvar, vôňu a pohodlie, ale jednoducho len tak, že ste a že ich máte na nohe.

baleríny Melissa

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?