Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

OČARUJÚCA KOLEKCIA SNTORO LONDON

  %27. %05. %2019      Different TV CZ / SK

SANTORO LONDON

V minulom týždni sme sa ponorili do ríše snov a fantázie, preto sme si pre vás pripravili ďalšiu značku, ktorá VÁS bude fascinovať a nielen to. Táto značka je krásna. Je jedinečná a milujú ju ženy po celom svete. Viete o akej značke hovoríme? Áno, presne tak. Jedná sa o novú kolekciu značky SANTORO LONDON.

Možno sa vám to zdá ako obyčajný sen, ako by niečo tak krásne mohlo vzniknúť? Nie ste sami. V roku 1984 takýto sen mali Luccia a Meera Santorovci, ale postupne sa zo sna stávala realita.V tomto istom roku vytvorili svoj prvý výrobok a nasledujúci rok už vstúpili na trh s prvou kolekciou, ktorá niesla názov Bang on the Door.

My sa ale rýchlo presunieme v čase, do roku 2019. Teda 34 rokov potom, čo Luccia a Meera vytvorili svoj prvý výrobok. Pre tento rok si táto úžasná značka pripravila tri nové podkolekcie. Tými sú: Bee-Loved, Tall Tails a Bubble Fairy. Ak vám tieto názvy zatiaľ nič nehovoria, nezúfajte. Od toho je tu Simča s Nikol, ktoré vám všetko objasnia.

Okrem nových podkolekcií si pre vás Santoro London pripravila tiež nové produkty. Môžete sa tešiť na crossbody taštičku, pokladničku alebo úžasnú šperkovnicu. A pre milovníčky denníčkov tiež niečo máme!

Tak čo, vydáme sa spoločne objavovať ďalšiu krásnu značku? Veríme, že vás nová kolekcia okúzli rovnako tak, ako nás. Určite nám dajte vedieť, či ste fanúšičkou tejto značky a aké produkty máte. Budeme za to veľmi a veľmi radi!

Krásne a tak trochu Differenta dni vám praje celý tím Differenta.sk

KABELKY SANTORO LONDON

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?