Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

TOPÁNKY TOMMY HILFIGER

  %20. %06. %2019      Different TV CZ / SK

TOMMY HILFIGER TOPÁNKY

Vážené dámy, vážení páni... Ste pripravení odhaliť trendy topánky pre tohtoročnú sezónu? Chcete objaviť topánky, ktoré môžete nosiť od jari až do jesene? Na tieto dve otázky existuje jednoduchá odpoveď - TOMMY HILFIGER! Konkrétne sa dnes zameriame na topánky Tommy Hilfiger.

Leto už je jednou nohou pri nás a tak je treba mať to pravé letné obutie. V šatníku nám nesmú chýbať tenisky Tommy Hilfiger, šľapky TH, slide šľapky, sneakers tenisky, Runners boots alebo Ugly boots! Že je to na vás priveľa pojmov? Vôbec to nevadí. Kvôli tomu sme tu, aby sme vám predstavili, čo všetky tieto výrazy znamenajú.

V dnešnom videu sa tiež dozviete, ako sa tohtoročná sezóna návrhárom podarila. Tommy Hilfiger sa odpútal od tradičnej trikolóry a dal párom aj iné, trochu netradičné farby. Ale nebojte sa, nájdete aj krásne páry s už tradičnými farbami.

Vybavte sa na leto tým najlepším, čo značka Tommy Hilfiger ponúka. Zlaďte sa aj so svojou druhou polovičkou a vyrazte na krásnu dovolenku. Náš e-shop je na celú sezónu 2019 pripravený. Preto neváhajte a mrknite sa, aké úžasné kúsky si u nás môžete zaobstarať.

DÁMSKE TOPÁNKY TH

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?