Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Obuv Crocs v aktuálnej kolekcii

  %02. %08. %2016      Different TV CZ / SK

Značka Crocs sa v novej kolekcii naozaj rozbehla. Štýlové a farebné sandále s priehľadnými silikónovými pásikmi pôsobia veľmi elegantne.

Crocs myslí aj na vaše pohodlie. Každá dámska obuv Crocs, detská a samozrejme aj pánska obuv Crocs je opatrená masážnymi bodmi a tak Vaša noha nielenže bude vyzerať štýlovo a k svetu, ale aj vy sa budete cítiť veľmi pohodlne.

Sandále Crocs nájdete na Differenta.sk v čiernej, koralovej a tiež v svetlých pastelových farebných odtieňoch.

Že sa topánky Crocs nedajú nosiť k šatám? Tento mýtus značka Crocs už dávno zbúrala! V aktuálnej kolekcii nájdete aj balerínky Crocs, ktoré môžu hravo konkurovať "špecialistom v odbore" a to balerínkam Melissa alebo novinkám na trhu Zaxy.

Ďalšou zaujímavou obuvou Crocs z novej kolekcie sú športové balerínky pripomínajúce legendárne športové tenisky slip-on. Pohodlie v tejto obuvi je zrejmé na prvý pohľad.

Hviezdnymi modelmi tohtoročnej kolekcie Crocs sú dizajnové žabky s remienkom vedúcim cez priehlavok okolo päty. Podobné topánky u iných značiek nenájdete.

Crocsy majú tú výhodu, že ich môžete nosiť celý deň a vaše nohy nebudú ani chvíľku protestovať - úžasne pohodlné topánky Crocs aj v sezóne 2016 prinášajú pohodlie a štýl do našich skriniek.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?