Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Objavte kúzlo zavinovacích šiat

  %04. %07. %2014      Zo sveta módy

Zavinovacie šaty. DVF. Diane von Furstenberg. Sú to v podstate synonymá. Verili by ste, že zavinovacie šaty oslavujú štyridsiatku?

Ikonické zavinovacie šaty Diane von Furstenberg Ikonické zavinovacie šaty Diane von Furstenberg

Diane von Furstenberg pred štyridsiatimi rokmi vytvorila úplne unikátne zavinovacie šaty, ktoré onedlho dobyli svet. Pohodlné obliekanie, perfektný strih, ktorý zakryje všetky nedostatky, univerzálne použitie. To všetko mladá návrhárka Diane von Furstenberg vložila do jedných šiat. Ich strih je úplne geniálny. Výstrih šiat si môžete regulovať tým, ako šaty práve ten ktorý deň zaviažete - v horúcich letných dňoch výstrih zväčšíte, v zime ich môžete naopak uviazať až skoro ku krku.

Diane von Furstenberg na obálke časopisu Newsweek v zavinovacích šatách Diane von Furstenberg na obálke časopisu Newsweek v zavinovacích šatách

Kariéra sa Diane onedlho rozbehla a zavinovacie šaty obleteli celý svet. Priznajme si, ktorá s nás ich doma nemá? Alebo aspoň inováciu zavinovacích šiat, v podobe rôznych s mašľou a uzlov v páse?

Pod značkou DVF Diane pôsobí dodnes a jej tohtoročná letná kolekcia sa nesie v štýle zmyselnej divočiny a zvieracích vzorov. DVF už nie sú len zavinovacie šaty, ale aj spoločenské puzdrové šaty, žiarivé kabáty a ďalšie kúsky. Okrem klasických hadích alebo tigrích vzorov sa Diane inšpirovala aj farbami africkej savany alebo nevšedným vzorom žirafej srsti.

Žiarivá letná kolekcia 2014 z dielne Diane von Furstenberg Žiarivá letná kolekcia 2014 z dielne Diane von Furstenberg

My Vám ponúkame farebnú a svieži alternatívu zavinovacích šiat, v podobe vzdušných letných šiat Desigual v mnohých farbách, s efektným uzlom v páse. Pevne uviazaný uzol zaujímavo "rozbije" jednotvárnu líniu úzkych šiat, vyčarí efekt úzkeho pásu a skvelo sedia každej postave - rovnako ako ich klasické predchodkyne, zavinovacie šaty.

Inovácia klasických zavinovacích šiat - letné šaty Desigual v zelenej farbe Inovácia klasických zavinovacích šiat - letné šaty Desigual v zelenej farbe

Letné dámske šaty Desigual Uralet v červenej farbe. Letné dámske šaty Desigual Uralet v červenej farbe.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?