Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Oberačka módy. Čo vám nesmie chýbať v šatníku?

  %10. %09. %2020      Zo sveta módy

Jeseň, hoci ako jedno z menej obľúbených ročných období, so sebou prináša aj mnoho pozitív. Môžu to byť napríklad romantické večery, kedy zababušení v deke pozeráte film a užívate si pokojnú atmosféru za zvuku praskania vonných sviečok WoodWick alebo pohľad na krásne sfarbenú prírodu okolo vás. Tiež mnohých z nás nadchne každoročný burčiak a oberačka hrozna a v neposlednom rade práve obmena šatníka.

Na oberačke vína vám vinári ponúkajú vzorky svojich vín, ktoré ochutnávate, vychutnávate a zamilovávate si ich. My pre vás tento rok máme "oberačku módy". Predvedieme Vám na nej najlepšie modely pre túto jeseň, ktoré by vám rozhodne nemali chýbať v šatníku. A budeme dúfať, že si vás získajú, rovnako ako nás.

Napríklad šaty! Po lete sa nám ich veľmi opúšťať nechce, a prečo by sme vôbec mali? Značka Desigual prichádza s neodolateľnými modelmi šiat, ktoré sa skvele hodia aj do chladnejších dní, k čižmám či členkovým topánkam. Prehodiť cez ne potom môžete bundu alebo kabát značky Moodo a to už bude outfit úplne dokonalý.

jesenné outfity

Už cítite, ako vám pri nižších teplotách naskakujú zimomriavky? Potom je na čase vymeniť tričko za príjemný hrejivý svetrík. Vyskúšajte napríklad kamienkami posiaty od značky Guess. Ak ste ale skôr mikinový typ, nezúfajte. Svetové ikony Tommy Hilfiger alebo Calvin Klein mikinami žijú. U nich si iste vyberiete.

A čo na nohy? Môžu to byť elegantné TH topánky na podpätku alebo športovejšie ladené Converse, v ktorých vás ani dážď neprekvapí. Tenisky Converse v koženom prevedení majú pri niektorých modeloch aj teplý kožúšok, a to je potom každý krok ako na obláčiku.

Nezabudnite, že ku každému outfitu patria aj doplnky, ktoré celok dovádzajú k dokonalosti. Na krku by teda nemala chýbať nápaditá šatka a na hlave trebárs trendy pletená čelenka.

jesenná móda

Naši favoriti v tohtoročnej oberačke módy sú istí. Akí budú tí Vaši?

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?