Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Obagi - kabelky, ktoré si zamilujete!

  %11. %05. %2015      Zo sveta módy

Nepostrádateľná súčasť každodenného života ženy je jednoznačne kabelka. Kabelky nosíme neustále, či už veľké, malé, do ruky alebo crossbagy cez rameno. Základným módnym predpokladom je, že kabelka by mala ladiť s topánkami. A ak máme niekoľko párov topánok, musíme mať aj niekoľko kabeliek. Problém však nastáva vo chvíli, keď si ráno v rýchlosti prehadzujeme veci z jednej kabelky do druhej a zabudneme na kľúče alebo na peňaženku. Prečo kabelky striedame a nenosíme iba jednu, aby sa nám takéto patálie nestávali? Jednoducho chceme byť ,, in "a chceme, aby náš outfit bol dokonale zladený.

Zdroj: www.fullspotmarket.ca Zdroj: www.fullspotmarket.ca

My však máme skvelé riešenie. Predstavte si kabelku, ktorú si sami zostavíte a jej čiastkové časti môžete ľubovoľne obmieňať, pričom základná vak na vaše drobnosti môžete jednoducho presunúť z jedného tela do druhého a vaše ,, poklady "nemusíte jednotlivo prekladať. Reč je o talianskej značke Obagi , ktorá predstavuje kabelky , z ktorých si vďaka štýlovým variáciám držadiel, vnútorného usporiadania a niekoľkých farebných odtieňov, môžete vytvoriť doslova kabelku snov.

Obagi - ružová kabelka s držadlom v štýle povrazu Obagi - ružová kabelka s držadlom v štýle povrazu

Kabelky Obagi sú vyrobené z kvalitného silikónového materiálu, sú teda ľahko umývateľné a pri tom vyzerajú štýlovo a luxusne. Kabelku si môžete nakombinovať podľa svojich predstáv. K telu kabelky môžete každý deň meniť držadla alebo k držadlám tela. Je niekoľko druhov držadiel - povrazové, koženkové alebo kožené. Takisto existujú variácie vnútorných úložných tašiek, a tak vaše kabelka môže vyzerať každý deň inak. Manipulácia s kabelkou je veľmi jednoduchá a rýchla.

Všetko príslušenstvo si môžete objednať na našom e-shope: KABELKY Obagi . Napríklad čierne telo kabelky možno skombinovať s čiernym vakom a zlatými držadlami.

Alebo môžete experimentovať s farbami a zaobstarať si roztomilú pestrofarebnú plátenú tašku s jarnými kvetinovými motívmi alebo farebné držadlo.

Manipulácia pri zostavení kabelky Obagi je naozaj jednoduchá. Vak a držadlá k telu kabelky upevníte prostredníctvom skrutkovacích závitov, čo vám zaberie iba niekoľko sekúnd.

Nebojte sa trochu experimentovať a vyberte si príslušenstvo podľa svojho gusta a nálady, potom už môžete doplnky či farby tiel jednoducho kombinovať a obmieňať. Kabelka Obagi je skutočným hitom tohtoročnej sezóny. Či už vyrazíte nakupovať, do práce, do školy alebo na pláž, budete štýlové. Obagi sa vám jednoducho prispôsobí. Čo viac by ste si mohli od vašej nepostrádateľné kabelky priať? Buďte different;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?