Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Obag - módny trend alebo módny prežitok?

  %16. %07. %2018      Zo sveta módy

O bag. Stále hot trend alebo prežitok? Ešte ju nepoznáte, alebo máte doma plnú skriňu rôznych farieb a tvarov? Patrí talianska značka plastových kabeliek stále medzi top trendy a najobľúbenejšie kabelky súčasnosti? Je to trochu kontroverzná téma. My sa jej ale nebojíme, a tak jej venujeme tento článok. Zaujíma vás, ako je to teraz s O bagom? Pokračujte v čítaní.

To, že túto kabelku niektorí milujú a iní nenávidia, vieme. A platí to tak dodnes. Vlnu rozporuplných pocitov vyvoláva táto značka aj medzi stylistami. Zástancovia značky si kabelku zamilovali predovšetkým vďaka jej variabilnosti a praktickosti. To, že do designu môžete prispieť vlastnou fantáziou a rôzne meniť súčasti tak, aby sa vám farebne hodili k outfitu, je jednoducho jasná vychytávka. Navyše si každá milovníčka kabelky O bag veľmi starostlivo stráži, či nie je nijako poškodená a dokáže s ňou robiť doslova divy - čo sa čistenia a prípadného vyrovnávania tela kabelky týka. Odporcovia ju považujú za nevkusný plast, ktorý by vytiahli maximálne na nákup alebo na pláž.

Avšak módna značka O bag ide s dobou, a tak už teraz ponúka zaujímavé a trendy kúsky v rôznych farbách, designoach aj tvaroch, ktoré si môžete doladiť podľa svojej fantázie. Je nadčasová, a tak z módy nikdy nevyjde. A nech už sa radíte medzi priaznivcov alebo odporcov, jednoznačne sa zhodneme na tom, že kabelka síce nie je vhodná úplne na všetky príležitosti, avšak je neskutočne praktická a podľa nás hlavne ,,Different".

O bag

O bag

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?