Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

O BAG OUTFITY

  %04. %02. %2019      Different TV CZ / SK

Kabelky O bag

Tešili ste sa na nový diel rovnako tak, ako my? Tak hurááá. Nový diel DifferentTV je na svete a je trochu v netradičnom kabáte. V prvom diele nového roku sme si pre vás pripravili tipy na to, ako zladiť kabelky O bag s vaším outfitom.

Talianske kabelky značky O bag isto iste poznáte. Sú originálne, umývateľné, ľahké... Majú skrátka mnoho výhod, o ktorých sme hovorili nespočetnekrát v minulých dieloch DifferentTV. Dnes sme si pre vás pripravili ale to, ako z týchto kabeliek urobiť naozajstný fashion kúsok, ktorý bude môcť konkurovať aj tým najlepším značkám.

Pripravili sme si preto niekoľko tipov outfitov, ktoré vás môžu inšpirovať. Vytvorili sme preto štyri úplne odlišné outfity - športový, elegantný, formálny/business a športový. Potom sme vybrali vhodné farebné kombinácie kabeliek O bag a dielo bolo hotové.

A teraz je to úplne na vás. Ale veríme, že po zhliadnutí nášho videa, sa nebudete báť niečoho iného, ​​netradičného. Nebojte sa kombinácií a buďte jednoducho Different.

Tešíme sa na vaše reakcie či už na Facebooku, Instagrame, alebo nám stačí napísať do mailu. Budeme mať radosť. Majte sa krásne a užívajte si tú krásnu, snehovú nádielku.

O bag

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?