Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

O bag - nové tvary, nové farby

  %07. %09. %2018      Zo sveta módy

Plastové kabelky talianskej značky O bag, ktoré milujeme i nenávidíme. Ale predovšetkým milujeme. Máme pre vás nové trendy, nové tvary a farby, ktoré si obľúbite na prvý pohľad. Tohtoročná sezóna priniesla niekoľko nových farieb a atypických tvarov, ktoré by vo vašej O bag zbierke nemali chýbať. Okrem klasických tiel Standard a Mini môžete vyberať z menších crossbody kúskov, ako sú O Moon, O Moon Light a O Swing. Ak máte ale rady väčšie kabelky, potom vás určite zaujme O Urban, O Twist alebo O Beach.

O Bag Standard

Obľúbený tvar tela O bag Standard obliekol tento rok veľa nových farieb. Ako sú Pink, Cobalt, Sangria, Mela, Melanzana, Verde Scur, Coral alebo napríklad Becca Doca a mnoho ďalších. Výhodou týchto farieb je to, že sa hodia ku všetkým rúčkam aj vnútrajškom. Navyše oživia aj na prvý pohľad nudný outfit.

O bag Standard Pink

O Moon a O Moon Light

O Moon a O Moon Light sú väčšie aj menšie crossbody. O Moon ale môžete nosiť iba v ruke, čo sa hodí aj k elegantným outfitom. Telo O Moon je teda o niečo väčšie než telo O Moon Light. Má špeciálne plastové úchytky, ktoré dáte ľahko do otvorov a kabelka je pripravená. Dierky na tele O Moon Light zase vyplníte špeciálnymi plastovými špuntami. Do oboch tiel patrí tiež vnútorná taška v danom tvare a nastaviteľné crossbody popruhy.

O bag O Moon Smoke Pink

O bag O moon light

 

Brush

Telo Brush už určite poznáte. Jedná sa o špeciálne upravený povrch tela Standard, ktorý je na pohmat hrubší. Tohtoročná kolekcia priniesla aj telu O Brush krásne trendy farby, ako je napríklad Aqua, Salvia alebo Albiccoca.

O bag Brush Aqua

Matelassé

Ak už máte doma peknú zbierku kabeliek O bag, potom pre vás máme niečo mimoriadne. Telo Matelassé z limitovanej edície, so špeciálnou povrchovou úpravou, ktoré navyše zdobia kamienky. Pôsobí luxusne, elegantne a netradične.

O bag Matelassé Stud Nero

 

Toto bola len hŕstka noviniek. Mrknite na úplné nové kúsky, práve teraz a tu! O bag predstavuje Beach, O Twist, O Swing a Urban telá, ktoré vás budú baviť.

Beach

 

O bag Beach Sangria

O Twist

O bag O Twist Aqua

O Swing

O bag O Swing Bluette

Urban

O bag Urban Cedro

Viac inšpirácie nájdete v našom diele na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?