Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

O bag - Nové módne kúsky 2019

  %18. %02. %2019      Zo sveta módy

Obľúbená značka talianskych kabeliek O Bag sa už dostala do rúk žien po celom svete. Priznajme si, že na kabelkách O Bag vzniká závislosť. Že okrem tých 10 odtieňov máme v zbierke radosť z každej novinky. Kabelky O Bag majú minimálne jednu úžasnú výhodu, môžeme si ich totiž zostavovať sami, podľa svojich predstáv a zbierku tak stále rozširovať. Aké farby a tvary sú sú teraz na top priečkach? Na to sa ideme práve teraz mrknúť.

Aktuálnym módnym trendom dominuje farba žltá a jej podobné odtiene. A tak sa nečudujme tomu, že súčasnou ,,hot" farbou je Curry. Táto farba nielen, že rozžiari každý outfit, ale je tiež ľahko kombinovateľná. Či už k nej zvolíte čierne koženková rúčky alebo biele povrazy, bude vyzerať skvele.

A aké tvary tiel kabeliek O Bag sú teraz na top priečkach? O Bag O Square, O'50, O Twist alebo napríklad Urban. Hoci to tak na prvý pohľad môže pôsobiť, tak verte, že kabelka O Twist nie je len na pláž, hodí sa aj na bežné nosenie. Môžeme povedať s istotou, že vás nadchne maximalistický tvar Urban, ktorý sa oproti telu Standard líši rozšíreným vrchom. Tento elegantný tvar perfektne zladíte napríklad aj k business outfitu. A v neposlednom rade vás nadchne oválny tvar O'50 alebo naopak hranatý batôžtek O Square.

kabelka O Bag

kabelka O Bag

kabelka O Bag

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?