Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nový Desigual otvorený v Plzni

  %14. %11. %2012      Zo sveta módy

Konečne sa nachýlil čas, kedy sa v ulici ROOSEVELTOVA 9 dorobili posledné dizajnové úpravy a nový obchod Desigual mohol byť otvorený. Plzeň na túto udalosť čakala, čo sme overili vyvesením plagátiky o otváracej akciu na našom facebooku. Komentovali, likovali a zdieľali ste ako o preteky.

Ešte v deň otváracej akcie sa samozrejme doháňali posledné úpravy (musí to byť trošku napínavé), ale snáď sme to stihli.

O 16:00 začali do nového obchodu vstupovať noví zákazníci a bolo veselo. Každý pri vchode dostal do ruky pohárik sektu, aby sa nám lepšie prezeralo a povrávalo. V jednej chvíli sme mysleli, že obchod praskne ... ale vydržal. Naši milí zákazníci si prezreli novú kolekciu Desigual a niektorí si samozrejme pár kúskov odniesli do svojich šatníkov. V tieto pochmúrne mesiaca je dôležité si garderóbu trochu oživiť.

Veľa návštevníkov ocenila aj voňavú miestnosť, kde od stropu visia nádherné plastové voňavé topánky Melissa .

Každý dostal ako darček plastovú tašku Desigual, aby aj v Plzni ste mohli chodiť štýlovo do fitka, na nákup, na kúpalisko atď.

Podľa prvých reakcií vidíme, že sa práca vyplatila a nový obchod sa Vám páči. Budeme robiť všetko, aby to tak bolo aj do budúcnosti. Ďakujeme, že ste s nami ........... jo a buďte DIFFERENT;)

Desigual Plzeň

Different Fashion Plzeň - botová časť

Desigual Plzeň - nával na otváraciu akciu

Different Fashion Plzeň - botová časť

Desigual v Plzni

Different Fashion v Plzni - botová časť

Desigual v Plzni - každý zákazník obdržal malý darček

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?