Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Novinky značky Santoro

  %17. %04. %2019      Zo sveta módy

Už je to tu zas! Bábiky, nad ktorými jasajú deti, ale aj dospelé ženy so slabosťou pre roztomilosť značky Santoro. Niet sa čomu čudovať, sú tak neodolateľné! Priznajme si to, v každej z nás sa skrýva kúsok dieťaťa, a nie je na tom nič zlé. Rozkošné "Santoráčiky" ale nemusíme dcérkam či neteriam len ticho závidieť, siahnime po nich tiež, oživíme tak svoje outfity a ukážeme svetu, že sa nebojíme vyčnievať z davu!

Pokochajte sa novinkami tejto značky, iste vás dostanú do kolien rovnako tak, ako nás, differenťákov!

Santoro London

Gorjuss Bee-Loved

Kolekcia značky Santoro, z ktorej sa o vaše srdce uchádza bábika v kostýme včielky, obklopená kvietkami a poletujúcimi včelami. Príznačná je aj farebná kombinácia čiernej a žltej, ktorú zdokonaľuje podtón marhuľovej.

Úsmev na tvári vyčarí pokladnička na šetrenie pre dievčatá, bodkované puzdro na okuliare, originálny zápisník v krúžkovej väzbe alebo neoprénová taška, ideálna na desiate do škôlky, školy alebo aj práce.

Santoro Bee Loved

Gorjuss Tall Tails

Nielen pre mačkomilov, aj keď tých poteší asi najviac, je bábika s dvoma mačiatkami. Kolekcia je ladená do odtieňov ružovej, fialovej a zelenkave a bábiku s mačičkami dopĺňajú láskyplné srdiečka.

Pri tejto kolekcii budete doslova priasť blahom. Pre malé parádnice je ideálny mini batôžtek, napríklad do škôlky, pre školáčky zošity, aby učenie šlo ľahšie a pre mamičky trebárs priestranná peňaženka.

Santoro Tall Tails

Gorjuss Bubble Fairy

Pre nežné víly je bábika s vílimi krídlami vznášajúca sa v odtieňoch temne modrej a fialovej, obklopená motýľami a sypajúcim sa čarovným práškom.

Nádych tajomna dodá všedným dňom kabelka s pruhovanými ušami, kľúčenka s chlpatou guľôčkou, neoprénové puzdro, ktoré možno využiť ako peračník alebo aj kozmetickú taštičku a nechýba ani denníček so zámkom pre mladých tajnostkárov.

Santoro Bubble Fairy

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Differenta TV!

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?