Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Novinky od Santoro London sú tu!

  %13. %07. %2018      Zo sveta módy

Senzačné
Atypické
Neodolateľné
Tajuplné
Okúzľujúce
Roztomilé
Ohromujúce

Jedna dve, Gorjuss ide... zas a znova, získať si vašu pozornosť aj vaše srdce.
Doplnky Santoro, či už módne alebo praktické, nosia a zbožňujú nielen deti, ale aj dospievajúce slečny a dospelé milovníčky originálnych kúskov, ktoré potešia v nich driemajúcu detskú dušičku.

Vyberať vždy môžete z nadmerného množstva štýlových kabeliek, praktických peňaženiek, rôznych kozmetických taštičiek a po novom aj vecí pre tých školopovinných, od ruksakov, cez peračníky, až k zošitom alebo ceruzkám.

A aké sú nové designy, farebné kombinácie a bábiky Gorjuss alebo víly Mirabelle? Ako inak, než úžasné! Poďme si ich predstaviť!

Romantické víly Mirabelle sú po novom v prevedení Midnight Garden, Parasol, Marina a Secrets. Každá je zaujímavá a tak trochu tajomná.

Santoro batoh Mirabelle Secrets

Santoro puzdro Mirabelle Parasol

Santoro kozmetická taška Mirabelle Midnight Garden

 

Ikonické bábiky Gorjuss síce úsmev nemajú, nám ho ale vykúzlia zakaždým, keď sa na ne pozrieme.
Po novom je na doplnkoch za dievčatkom aj efektné pozadie so svetoznámymi budovami alebo stavbami Londýna, odkiaľ tiež značka Santoro pochádza. A akože sa volajú nové "Gorjussky"?

Gorjuss Little Red Riding Hood - u nás známa ako Červená Čiapočka. Nechýba u nej ani vlk a les približujúce muchotrávky.

Santoro kabelka Gorjuss Little Red Riding


Priateľov nie je nikdy dosť, a tak k jednej Gorjuss bábike pribudla druhá a design dostal názov Friends Walk Together.

 

Santoro batoh Gorjuss Friends Walk Together

V novom a v designovo ešte lepšom prevedení zostávajú už známe Gorjuss Rosebud, Time to Fly alebo My Story. Farebné kombinácie sú ešte žiarivejšie, detaily prepracovanejšie a za bábikami navyše uvidíte svetoznáme stavby alebo významné budovy Londýna, odkiaľ značka Santoro London pochádza.

Santoro písacie sada Gorjuss My Story

Santoro dvojposchodový peračník Gorjuss Rosebud

A hlavne nezabudnite, že jeden kúsok nikdy nestačí, tak vytvorte od tejto značky zbierku doplnkov v jednom designe, či už pre seba, pre svoju dcéru alebo napríklad kamarátku.

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?