Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Novinky Anekke sú tu! Kolekcia FW19

  %30. %09. %2019      Zo sveta módy

,,Sen. Krásny. Taký, aký nechcete opustiť. Sen o miestach, ktoré túži spoznať každý. O romantickom Paríži, meste módy s bohatou históriou, v ktorom míňam ikonickú Eiffelovu vežu, prechádzam okolo elegantných domov a šik Francúzok. Nadýchnem sa a razom som v púšti a v ornamentami pokrytom Egypte, uchvátená jeho kultúrou a tajuplnosťou. Neuveriteľné... "

Toto ale nie je sen, toto je skutočnosť. Skutočná kolekcia značky Anekke pre jeseň/zima 2019, inšpirovaná Parížom a Egyptom, ich ikonickosťou a kúzlom. Majte kúsok sveta aj doma, na svojej kabelke, peňaženke alebo napríklad dáždniku...

kabelky Anekke

Kolekcia Couture - pre romantické duše

Anekke doplnky Couture vzdávajúce hold francúzskej móde, ženskosti a šik štýlu. Eleganciou dýchajúce modely sa rozdelili ešte do dvoch podkolekcií, a to La butique a La Vie Chic.

Vyberať si môžete nielen medzi novými vzormi, ale aj typmi, čo sa tvarov týka. Modely Couture sú vo svetlých odtieňoch s obľúbenou Anekke bábikou v šarmantnom francúzskom poňatí. Nechýbajú dychberúce detaily, ako je výrazné prešívanie, retiazky zakomponované do rúčok alebo prívesky s chlpatou guľôčkou vo vínovej farbe.

Novinkou sú zamatom oživené kabelky s veľkou mašľou na karabínke, s motívom parížskeho butiku alebo Eiffelovky, ponorené do čiernočiernej noci.

Anekke kabelky

Kolekcia Egypt - pre cestovateľského ducha

Inšpirujúce a inšpirované dobrodružstvom v Káhire, piesočnatými plážami a pozoruhodnou kultúrou. Na kabelkách z kombinovaných materiálov budete môcť nechať oči. Sú pretkávané trblietavými niťami a posiate výšivkami, simulujúcimi egyptské fresky alebo drahé kamene.

Dizajn tejto kolekcie veľmi ovplyvnili typy egyptských tuník, mušelínov alebo šiat a vzory na pozadí každého doplnku nesú názov Exploradora (na tmavších modeloch s bábikou) alebo Arabescos (na zlatisto hnedých kúskoch).

Keď sen o cestovaní skončí, vďaka značke Anekke vám zostane kúsok z neho u vás doma. Svoj kúsok Paríža alebo Egypta si tak užijete každý deň cestou do mesta, do práce alebo na výlet.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?