Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

NOVINKA! Vieme vám odporučiť správnu veľkosť oblečenia a topánok

  %23. %08. %2017      Zo sveta módy

Aj keď je nakupovanie oblečenia, obuvi a doplnkov online v posledných rokoch veľkým trendom, vieme, že nie je úplne jednoduché trafiť tú správnu veľkosť. A pretože to vieme už nejakú dobu, rozhodli sme sa s tým niečo urobiť. Čo keby sme vám povedali, že teraz už sa pri výbere veľkosti oblečenia alebo topánok jednoducho nepomýlite? Verte neverte, je to tak! Novo sa totiž na našom eshope môžete zveriť do rúk SizeID, čo znamená, že sa raz zmeriate, svoje miery uložíte a už sa nikdy nepomýlite. Veľkosť vám bude automaticky doporučovaná.

SizeID

Skrátka a dobre máme radi projekty, čo sú tak trochu different , a preto sme sa rozhodli na našom eshope projekt SizeID privítať s otvorenou náručou. Predstavte si jedno tlačidlo priamo na karte produktu, ktoré vám odporučí, aká veľkosť je pre vás najviac vhodná.

Postup je jednoduchý, najprv si vyberiete ten najkrajší módny kúsok au výberu veľkosti kliknete na tlačidlo ODPORUČIT VEĽKOSŤ. Zobrazí sa vám jednoduchá tabuľka, do ktorej behom pár sekúnd zapíšete svoje miery a následne kliknete na tlačidlo Potvrdiť a odporučiť veľkosť. Miery si môžete uložiť a uľahčiť si tak zadávanie miery pri vašej ďalšej návšteve.

sizeID

sizeid

Ak si vytvoríte svoj vlastný účet, môžete tu pridať aj svojich blízkych, pre ktoré radi nakupujete. Zaregistrovať sa môžete jednoducho cez váš Facebook účet;) Tak kliknite na karte produktu na www.different.cz na "ODPORUČIT VEĽKOSŤ" a už neriskujte a buďte different!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?