Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nové tenisky Converse vás zahrejú!

  %05. %10. %2017      Zo sveta módy

Milovníci populárnych tenisiek Converse zbystrite! V predaji je nová kolekcia a my opäť nevieme, po ktorých siahnuť skôr. A pretože chladných dní je viac a viac, opäť sú na scéne Chuck Taylor All Star v nepremokavom koženom prevedení s kožušinovým vnútrom, ktorý vás zahreje na každom kroku.

Členkové Conversky s kožušinkou sú ideálnym obutím pre všetky ženy, ktorým už sa nechce obúvať elegantné kozačky alebo huňaté kapce. Zateplené tenisky sú bezkonkurenčne pohodlné a do ulíc môžete vykročiť, aj keď mrzne, chumelí alebo práve roztápá sneh a vy sa brodíte nenávidenú mestskou brečkou. Konečne budete mať na nohách zimné topánky, ktoré vlastne ani ako zimné nevyzerajú.

Nová kolekcia predstavuje typy a farby známe i nepoznáme, ľahko kombinovateľné a skrátka neodolateľné. Klasikou sú čierne tenisky s bielou podrážkou, ktoré ľahko skombinujete s akýmkoľvek outfitom.

kožené tenisky Converse

Nás ale tento rok dostala variant v šedom prevedení - rovnaký tvar, ikonické logo Converse a zlatisté kovania. No nie sú úžasné? Šedá farba je navyše trendy a kombinuje sa rovnako dobre ako už spomínaná čierna ;-)

kožené tenisky Converse

Pokiaľ sa ale v zime radšej obklopujete teplejšími farbami, siahnite po farbe sladkého karamelu! Takéto topánky dodajú outfitu nápaditosť a šmrnc.

kožené tenisky Converse

Pamätáte na obľúbenú púdrovo ružovú, ktorá sa vlani stala absolútnym hitom nielen u Converse? Ani tento rok o ňu neprídete! Obľúbený typ Chuck Taylor All Star Brea v tomto farebnom prevedení je zdokonalený širším pásikom cez priehlavok a jemným huňatým kožúškom, ktorým dávate jasne najavo, že v týchto teniskách vám rozhodne nie je zima.

kožené tenisky Converse

Nesmieme ale zabúdať na pánov! Značka Converse teda rozhodne nezabudla a ponúka komfortné členkové tenisky s nepriepustnou membránou a neoprénovou vložkou, ktoré zahrejú a navyše sú aj strán dizajnu úplnou bombou!

pánske tenisky Converse

My Differenťáci už svoje zimné Conversky máme a Vy? Neváhajte, nebudete ľutovať :-)

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?