Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nové módní doplňky Calvin Klein

  %06. %09. %2017      Zo sveta módy

Že značku Calvin Klein máte radi už vieme a viete vy, že na našom eshope práve pristáli nové módne doplnky? Dalo by sa povedať, že módna značka Calvin Klein je už fenomén, a tak je nám cťou vám jej horúce novinky predstaviť. Kabelky, multifunkčný, obojstranné kabelky, pánske tašky, peňaženky, šatky alebo pásky, také kúsky na našom eshope práve teraz a tu nájdete. Poďme si predstaviť tie najlepšie z nich.

Kabelky Calvin Klein

Asi najväčším topovkou je táto unikátna metalická kabelka Calvin Klein v bronzovom dizajne. Má totiž jednu obrovskú výhodu - hodia sa absolútne ku všetkému. Či už nosíte zlato, striebro, drahé kamene, čierne, hnedé alebo metalické topánky či rôzne farebné tenisky Converse, môžete ju vziať so sebou. Má mnoho vnútorných vreciek, dokonca aj odnímateľný a nastaviteľný popruh. Takže ju môžete nosiť v ruke, tak aj ako crossbody.

bronzová metalická kabelka Calvin Klein

Multifunkčný kabelka Calvin Klein

Medzi ďalšie top kúsky bezpochyby patrí táto modro-růžovka. Je totiž obojstranná a namiesto jednej, máte vlastne kabelky dve, a to sa oplatí. Kabelka je koženková, mäkká a priestranná, takže ešte naviac sa do nej veľa zmestí a ako bonus - má menšiu, odnímateľné puzdro napríklad na kľúče, alebo mobilný telefón, ale slúžiť môže aj ako malá peňaženka.

obojstranná kabelka Calvin Klein

Peňaženka Calvin Klein

Milé dámy dovoľte nám, aby sme vám predstavili túto jedinečnú, priestrannú, praktickú a moc peknú peňaženku Calvin Klein v nesmrteľné vínovo farbe. Peňaženka je prehľadne členená, a tak si do nej vaše karty, doklady, účtenky, bankovky a Kovak môžete perfektne rozdeliť.

peňaženka Calvin Klein

Šál Calvin Klein

K obľúbeným doplnkom sa bezpochyby radí šatky a šály a nie je sa čomu diviť. Šatka totiž dokáže outfit zmeniť, oživiť a hlavne vás vie zahriať. A tak by sme radi vylúpili tento luxusný šatku Calvin Klein v zaujímavej farbe, ktorý sa doslova hodí ku všetkému.

šatka Calvin Klein

Opasok Calvin Klein

Ak patríte medzi milovníkov opaskov, potom je pre vás tento čierny s logom Calvin Klein jasnou voľbou. Pokus medzi ich nositeľa nepatríte, veríme, že s týmto kúskom začnete. Pásik totiž urobí aj z obyčajných nohavíc neobyčajné a celkový dojem z vášho outfitu nadobudne úplne iných rozmerov.

pásik Calvin Klein

Pánske doplnky Calvin Klein

Dokonca aj na pánov sme pri výbere top kúskov mysleli a máme pre nich skvelú pánsku tašku s monogramom CK v hnedej farbe. Za túto crossbody sa páni rozhodne nebudete hanbiť, vybaviť ju môžete tiež pánsku peňaženkou Calvin Klein a celkový outfit podčiarknuť dizajnovú šálom rovnakej značky

pánska taška Calvin Klein

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?