Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nové kúsky topánok Zaxy sú tu

  %12. %05. %2016      Zo sveta módy

Máj je v polovici a jar v plnom prúde. Všade sa to hemží kvetinami, farbami a tiež tými najnovšími módnymi kúskami. Je ten najsprávnejší čas si vybrať tie najlepšie a najpohodlnejšie topánky pre túto sezónu. Nedáte dopustiť na pohodlné balerínky so štýlom? Potom ste na správnej adrese;) My sme totiž naskladnili veľké množstvo nových topánočiek s názvom Zaxy.

Topánky Zaxy prináša nádhernú dámsku aj detskú kolekciu balerínok, žabiek a sandálok. A nielen, že sú krásne, sú aj úžasne pohodlné. Môže za to skvelý, plastový materiál, ktorý je príjemne mäkký, pohodlný a tiež poddajný, takže sa krásne prispôsobí tvaru každej nohy. A navyše tá mäkká stielka ... to je slasť pre nohy. My v Different sme sa do nich už zamilovali, a tak si nemôžeme odpustiť vám niektoré z nich predstaviť.

balerínky Zaxy

Na výber máte naozaj z mnohých možností. V tejto chvíli ste si najviac obľúbili balerínky s názvom Start Fem, ktoré zdobia krásna kvetina na špičke topánky. Tieto balerínky si môžete kúpiť v čiernej, telovej, ružovej a alebo žltej farbe. My ale máme niekoľko ďalších noviniek, ktoré vážne stojí za to.

Jednou z horúcich noviniek topánok Zaxy sú tiež balerínky Gift Fem. Tieto topánky majú prázdnu pätu, ktorú drží len pások. Zdobia je roztomilá mašľa zložená vždy z dvoch farieb. Napríklad telové balerínky majú mašľu obohatenú ešte o štýlovú lososovú farbu.

balerínky Zaxy

Skvelým úlovkom môžu byť aj štýlové žabky na kline. Klin je vysoký 8 centimetrov a pripomína korok prefarbený najrôznejšími pastelovými farbami. Žabky Zaxy sú k dostaniu v čiernej a bielej farbe.

V sekcii dámskych topánok ale nájdete aj ďalšie krásne modely. Balerínky v motýľom štýle, športovým i elegantným. Žabky pripomínajúce elegantné šľapky aj s veľkou, krajkovanie mašľou.

Ďalšie úžasnú vecou na topánkach Zaxy je aj detská a dievčenské kolekcie . Detské topánočky sú totiž neskutočne roztomilé, a tak sa budú páčiť nielen vám, ale aj vašim malým láskam.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?