Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nové balerínky Crocs, úžasné Culito a O bag - to sú must have kúsky jari 2018

  %21. %03. %2018      Zo sveta módy

Pýtate sa, aké módne kúsky by vo vašom preslnenom šatníku chýbať rozhodne nemali? My to vieme, a tiež vám to radi prezradíme, ale pozor! Dovoľujeme si vás upozorniť, že nasledujúce zistenie je veľmi nebezpečné, hrozí totiž, že nebudete vedieť, čo si máte zaobstarať radšej. Ale aj na to máme radu, kúpte si postupne od každého niečo, alebo pokojne aj všetko naraz. Máme pre vás teda tipy na tri základné značky, ktoré považujeme za úplné must have, a to nielen tohtoročnej slnečnej sezóny!

Crocs

Americké topánky, ktoré nosíme len na záhradu? Tak na to už dávno zabudnite! Najpohodlnejšiu a krásnu kolekciu nádherných balerínok a sandálok CROCS JEDNODUCHO POTREBUJETE. Topánky Crocs sa stávajú stále viac obľúbené a nie je sa čomu diviť. Už to nie sú totiž len dreváky, ale aj luxusné topánky na kline, žabky, šľapky alebo balerínky. A to v rôznych designoch, ktoré podliehajú aktuálnym módnym trendom.

 

crocs

Culito from Spain


A ak sa nebojíte španielskeho temperamentu, farieb a originality, tak si s prvými lúčmi slniečka OBLEČTE ŠATY CULITO FROM SPAIN. Sú to šaty, v ktorých vás nikto neprehliadne, a to doslova. Značka je známa tým, že predstavuje atypické strihy s ešte viac atypickými motívmi. Šaty Culito by vo vašom šatníku chýbať naozaj nemali. Tohtoročná kolekcia navyše podlieha aktuálnym trendom.  Jednotlivé kúsky sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a navyše sa vás na ne bude každý pýtať, pretože s davom rozhodne nesplyniete.

 

culit from spain

O bag

Talianska designovka zo silikónu, ktorá sa nosí tak skvele, že návrat k "obyčajným" kabelkám už je potom veľmi zložitý! OBSTARAJTE SI NOVÚ O BAG alebo svoju ,,starú" oživte novými doplnkami. To je totiž obrovská výhoda tejto značky. Jednotlivé komponenty môžete ľubovoľne meniť podľa nálady, štýlu, outfitov a chuti. Tak s chuťou do toho.

O bag

Inšpirovať sa môžete aj naším videom na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?