Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová značka Doca na Different.cz

  %07. %04. %2016      Zo sveta módy

Uvedomujeme si rýchlosť žitia v tejto modernej dobe a s ním prichádza aj moderné možnosti štýlov v obliekaní. Presne tieto dôležité prvky moderných žien si uvedomuje aj grécka značka Doca a nakladá s nimi vo svojich kúskoch so štýlom a zmyslom pre dokonalosť. Áno, naša nová značka Doca je úžasná, originálny a s veľkou dávkou štýlu.

Na palubu lode Different.cz sa s jarou naloží aj nová značka. Značka Doca pochádza z Grécka a jej štýlu si nejde nevšimnúť. Doca si uvedomuje dôležitý fakt, že móda je hlavne o vášni, a tak prináša neuveriteľnú škálu módnych doplnkov v cenovo dostupné relácii. A my veríme, že si Doca štýl zamilujete rovnako rýchlo ako my.

Značka Doca sa pohráva s mladistvou nerozvážnosťou a zapája ju do svojich módnych doplnkov tak, aby bol každý kúsok štýlový, elegantný, originálny, ale zároveň tiež hravý. A nám príde, že sa to dizajnérom tejto značky veľmi darí. Módne doplnky Doca sú naozaj veľmi svieže záležitosťou, ktorú ocení každá moderná žena.

kabelka Doca

Pokiaľ zháňate kabelku, peňaženku alebo iný módny doplnok, ktorý vám zároveň vyrieši každodenný outfit, ktorý bude vždy vyzerať skvele, potom ste práve narazili na tú správnu značku, ktorá toto všetko vie zariadiť mávnutím čarovného prútika.

Na výber máte z veľkého množstva štýlových kabeliek Doca , ktoré vás nikdy neomrzí. Kabelky sú veľmi elegantné a zároveň si v detailoch pohrávajú s vašou fantáziou. Na modeloch kolekcie jar / leto 2016 nájdete najrôznejšie motívy kvetov krásne zladených do farieb, ktoré ľahko skombinujete s vašim denným outfitom. Rovnako tak aj peňaženky Doca si obľúbite na prvý pohľad. Nielen, že sú krásne riešené a ich vizuály vás omámi, ale tiež vás milo prekvapí ich praktickosť. Nájdete v nich totiž veľa miesta na karty i peniaze, do niektorých modelov dokonca zapnete aj mobil.

peňaženka Doca

Ďalšou skvelou súčasťou značky Doca sú ich šperky . Nápadité náhrdelníky spolu s náušnicami krásne ozdobí váš outfit a verte, že s tak originálnym kúskom zaujmete každého. Jedným z trendov posledných sezón sú stopercentne klobúky, ktoré krásne podčiarknu ženskosť a štýl. Aj na to myslela grécka značka Doca, a tak navrhla krásnu kolekciu klobúkov všetkých štýlov. Veríme, že aj vy si jeden na svoju hlavu vyberiete.

Štýlová a moderná značka Doca nás skrátka uchvátila a je nám jasné, že v tom nezostaneme sami. A čo vy? Už ste sa zamilovali? Ak nie, tak pocit zamilovanosti čakajte za 3, 2, 1 ...

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?