Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová značka! Blutsgeschwister

  %27. %08. %2019      Zo sveta módy

Na "differenťáckej" palube sme privítali značku, ktorej meno síce uchu nelahodí, napovedá ale jasne odkiaľ pochádza a hlavne, jeho význam je tak trochu srdceberúci. V preklade totiž znamená "pokrvní súrodenci". A rovnako ako súrodenecká láska, aj táto značka v sebe ukrýva mystické čaro, ktorému sa nedá odolať.

Blutsgeschwister

Zrodená v Nemecku, v roku 2001, lipne na kvalite, výraznosti a dostupnosti pre svojich zákazníkov. Nepodlieha módnym trendom, ale vytvára si svoje vlastné! Ojedinelé modely, od šiat po tričká, legíny a bundy, sú zo starostlivo vyberaných kvalitných materiálov a pýšia sa certifikáciou Fair Wear Foundation, organizácia podporujúca správne a spravodlivé pracovné podmienky v odevných továrňach.

Symboly v logu značky Blutsgeschwister ukazujú a dokazujú lásku, s ktorou je tvorený každý model, vieru v jedinca a stálosť a vernosť v zdravý prístup k životu. Pri výrobe vždy berie ohľad na ekológiu a nikdy nevyužíva zvieracie materiály.

Blutsgeschwister

Nech už vyskúšate akýkoľvek strih, vždy vám sadne ako uliaty a materiál vás doslova pohladí po tele i po duši.

Zvolené farebné kombinácie alebo vzory sa môžu zdať až príliš výrazné, ale verte, že práve v tom je čaro Blutsgeschwister! Nikdy nezapadnete do davu, vždy budete neprehliadnuteľnou. Podkolekcie sú spracované zakaždým tak, aby ste jednotlivé modely mohli kombinovať spoločne, nielen s jednoduchšími kúskami zo svojho súčasného šatníka a hlavne, majú svoj príbeh, ktorým vám majú vyčariť úsmev na tvári.

Oblečte si teda nekonvenčné šaty Blutsgeschwister, roztomilé sukne alebo funkčné sotfshellové bundy/kabáty, rozhodne nezostanete pri jednom kúsku!

Blutsgeschwister

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?