Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová športová kolekcia Desigual len u nás na Different.cz!

  %11. %03. %2014      Zo sveta módy

Vitajte pri zrode novej športovej kolekcie Desigual pre ženy, ktorú Vám exkluzívne prinášame ako úplne prvý v Českej republike. Táto športová kolekcia Desigual je vôbec najväčším prekvapením tohto roka a je navrhnutá pre ženy milujúce šport a farebnosť a hravosť značky Desigual . S touto kolekciou budete pri akomkoľvek športe zároveň štýlová a to ženy predsa chcú;)

Desigual Sport obuv www.DifferentFashion.cz Desigual Sport obuv www.DifferentFashion.cz

Kolekcia bola navrhnutá v spolupráci s dizajnérmi a továrňami svetových športových značiek ako je napr. Nike alebo Reebok a je vysoko kvalitné. Materály, ktoré sú v kolekcii Desigual Sport použité sú tým najlepším, čo súčasné technológie v športovom odvetví ponúka.

Desigual Sport sa pohral so všetkými farbami a kúsky sú ako správne módne ,, prejdené '', tak i decentné, a preto si všetky ženy nájdu svoje. Škála produktov je široká a nech už si vyberiete bundu, tričko, legíny, šortky, topánky alebo tašku Desigual, budete neprehliadnuteľné.

Desigual športové topánky Sneaker Dancer www.DifferentFashion.cz Desigual športové topánky Sneaker Dancer www.Different.cz

Športová obuv Desigual je mäkká vysoko kvalitná obuv z priedušného materiálu v originálnych pestrých farbách. Desigual vytvoril topánky v niekoľkých hlavných typoch. Vhodné sú predovšetkým na beh, tanec, rôzne typy cvičení a indoor aktivity.

Desigual rozdelil topánky do 4 skupín podľa druhu športu. Obuv Speed ​​Up je vyrobená špeciálne pre beh. Ak trávite najviac času vo fitness centrách, potom oceníte obuv nesúci názov Full Gym. Pre milovníčky tance sú tu vyššie členkové topánky s názvom Dancer a ďalším typom je klasická vychádzková obuv s názvom One Way, ktorá je tiež neutrálny a zvolená pre všetky druhy pohybu a športu.

Desigual Šport www.DifferentFsahion.cz Desigual Šport www.Different.cz

Tak vyberajte tieto jedinečné športové kúsky Desigual z novej kolekcie a buďte aj pri športe different;) VSTÚPTE DO KOLEKCIA DESIGUAL SPORT

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?