Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

NOVÁ JESENNÁ KOLEKCIA CONVERSE

  %10. %09. %2018      Different TV CZ / SK

CONVERSE

Značka CONVERSE v tomto roku oslávila 110. narodeniny, tak všetko najlepšieee!!!

Byť populárnou značkou v dnešnej dobe nie je tak jednoduché. Avšak v Converse nám dokazujú, že sa to dá. Vďaka svojmu jednoznačnému a jednoduchému štýlu každý spozná o čo sa jedná, o čo ide. Predsa o topánky Converse.

Aby sme Vás uistili, že značka je štýlovou záležitosťou, pripravili sme si pre Vás to najlepšie z kolekcie jeseň/zima 2018. Začneme hneď jednotkou. ONE STAR! Pojem, ktorý ste si ako Vy, tak aj my, doslova zamilovali. A ak si myslíte, že v kolekcii nájdete len dve farby, ste na omyle. Converse One Star pre tohtoročnú kolekciu hrá naozaj rôznymi farbami. Presvedčte sa sami!

Ďalej v jesennej kolekcii nesmú chýbať aj nové modely z rady ALL STAR! Máme pre Vás pripravené naozaj výnimočné kúsky. Tak napríklad unikátna "staroružová" farba, ktorá postupne vytláča klasickú púdrovú. A nielen to. Táto novodobá ružová bude hitom nasledujúcej jari a leta.

A viete akú výhodu má tohtoročná kolekcia? Mamičky a oteckovia sa teraz môžu zladiť aj so svojimi najmenšími. Tak sa určite pozrite a buďte Differenta.

CONVERSE

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?