Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

NOVÁ JESENNÁ KOLEKCIA CONVERSE

  10. 09. 2018      Different TV CZ / SK

CONVERSE

Značka CONVERSE v tomto roku oslávila 110 narodeniny, tak všetko nejlepšííí !!

Byť populárny značkou v dnešnej dobe, nie je tak jednoduché. Avšak v Converse nám dokazujú, že to ide. Vďaka svojmu jednoznačnému a jednoduchému štýlu každý spozná o čo sa jedná, o čo ide. Predsa o topánky Converse .

Aby sme Vás uistili, že značka je štýlovou záležitosťou, pripravili sme si pre Vás to najlepšie z kolekcie jeseň / zima 2018. Začneme hneď jednotkou. ONE STAR! Pojem, ktorý sme si ako Vy aj my doslova zamilovali. A ak si myslíte, že v kolekcii nájdete len dve farby, ste na omyle. Converse One Star pre tohtoročnú kolekciu hrá naozaj rôznymi farbami. Presvedčte sa sami!

Ďalej v jesennej kolekcii nesmú chýbať aj nové modely z radu ALL STAR! Máme pre Vás pripravené naozaj výnimočné kúsky. Tak napríklad unikátny "staroružová" farba, ktorá postupne vytláča klasikou púdrovú. A nielen to. Táto novodobá ružová bude hitom nasledujúceho jari a leta.

A viete akú výhodu má tohtoročnej kolekcie? Mamičky a oteckovia sa teraz môžu zladiť aj so svojimi najmenšími. Tak určite pozrite a buďte Different.

CONVERSE

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie