Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia značky Desigual pre jeseň a zimu 2019

  %19. %06. %2019      Zo sveta módy

Máme ju pre vás ako prví! Nová kolekcia Desigual Jeseň/Zima 19 je tu a je úžasná! V týchto horúcich dňoch potrebuje osviežiť snáď každý, aj Váš šatník! Tie najčerstvejšie novinky zo sveta španielskej módy, ktorá srší energiou, prináša nová kolekcia Desigual FW19: Feel your energy!

kabelky Desigual


Must-have leta sú vzdušné šaty s orientálnym vzorom. Tie od Desigual zaručia, že sa budete aj počas tropických dní cítiť (a vyzerať) skvele. Rozhodne neprehliadnite očarujúce kabelky a ruksaky, ktoré sršia farbami a vzormi! V novej kolekcii nájdete aj krásne tričká, v ktorých určite zažiarite.

V novej kolekcii sme samozrejme nezabudli ani na detské oblečenie Desigual. Vyberať môžete pre svoje ratolesti z nepreberného množstva tých najzaujímavejších kúskov. Obliekať svojich milovaných potomkov do originálnej módy a ladiť ich k vám a vašim outfitom sa proste a jednoducho nosí.

Pánske oblečenie od módnej značky Desigual si vychutnáme zas v ďalšom článku, ale už teraz je jasné, že sa máte na čo tešiť. A že oblečiete trebárs celú rodinu.

dámske šaty Desigual

Tak ktorý kúsok osvieži Váš šatník?

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?