Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia topánok Melissa na Different.cz

  %13. %02. %2016      Zo sveta módy

To, že plast vládne svetu, už vieme nejakú tú dobu. Od plastových kabeliek Obagi, ktoré pohltili svet, cez čarovné doplnky OPS! Objects, až po božské plastové topánky Melissa. My v tejto chvíli môžeme povedať, že sme pripravení na jar. Naskladnili sme totiž obrovské množstvo z novej kolekcie značky Melissa a sme si stopercentne istí, že aj vás ich vôňa a štýl omámi.

Najskôr niečo málo o úžasnom nápade stvoriť plastovú, voňavú dokonalosť. Plastové topánky Melissa sú vyrobené z mäkkého materiálu, ktorý sa volá Melflex. Tento plast je revolučný hlavne svojou mäkkosťou, a tak sa dokonale prispôsobí tvaru vašej nohy. Budete sa tak s nimi cítiť po celý deň ako v bavlnke.

Ďalšie úžasnú vecou na topánkach Melissa je ich vôňa. Už pri rozbaľovaní krabice s novými Melisskami a alebo pri príchode do nášho obchodu vás omámi sladká vôňa topánok. Plast je napustený voňavú esenciou, ktorá nikdy nevyprchá. Vonia po sladkých cukríkoch, a tak budete za každý pár takých topánok v botníku vďační, pretože vôňu ucítite stále.

Nová kolekcia nás ale zasiahla priamo do srdca. Všetky topánočky dorazili k nám do skladu tesne pred Valentínom, a tak sme si istí, že to bol osud :) Sme si istí, že si z originálnych farieb a štýlov balerínok, papučiek, sandálok aj tenisiek vyberiete tie najkrajšie.

Jednou z noviniek, ktorá nás úplne omámila, je barokový kolekcie. Sandále aj balerínky v barokovom zdobenie máme na sklade v niekoľkých farbách a verte, že u nich vás neom len vôňa. Sú totiž nadpozemsky božské svojimi vystúpenými motívy, ktoré ako celok pôsobí nadmieru luxusne.

balerýnky Melissa

Nechýbajú ani klasické balerínky. Vieme, že také sa cez jar a leto nosia najlepšie, a tak máte na výber hneď z niekoľkých druhov. Môžete vyberať balerínky s decentnou, malou mašľou na špičke, alebo naopak s nápaditou a veľkou mašľou so zlatým zdobením. Máte na výber aj balerínky s drobnými kvetmi, otvorenou či zatvorenú špičkou a alebo veľmi obľúbené prederavené po celej šírke topánky.

Všetky tieto štýly sú k dostaniu v niekoľkých rôznych farebných variantoch, a tak sa nemusíte báť, že ich nedokážete zladiť so svojou kabelkou :)

topánky Melissa

Veľmi nás prekvapili aj plastové tenisky Melissa, pretože takýto originálny kúsok len tak nikde nevidíte. Tieto plastové topánky sú bez päty, tu totiž miesto plastu nahradil jemný materiál pripomínajúci neoprén. K dostaniu opäť v niekoľkých rôznych farbách.

tenisky Melissa

Nezabúdame ani na naše a vaše malé lásky, a tak spolu s dámskou obuvou dorazila aj tá detská. Sladké, voňavé a roztomilé. Presne také sú plastové, detské topánočky. No, je na čase, aby ste sa presvedčili sami :) Melissky sú totiž v tejto chvíli pripravené na Different.cz. Peknú different zábavu vám praje Different tím.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?