Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia topánok Melissa jeseň / zima 2018 je tu!

  %02. %07. %2018      Zo sveta módy

Nová kolekcia Melissa jeseň / zima 2018 je tu! Nebojte, nepredbiehame leto. Módna značka Melissa pochádza z Brazílie, kde je teplo viac menej stále, a tak sme pre vás nové kúsky mohli naskladniť už teraz. Nová kolekcia je opäť plná originálnych a štýlových kúskov.

Topánky Melissa milujeme najmä pre ich nadčasový štýl. Sú vyrábané zo špeciálneho, plastového materiálu Melflex, ktorý je príjemný, odolný a prispôsobivý. Výhodou týchto topánok je tiež to, že vás bude baviť nosiť ich aj niekoľko sezón. Melissky sú naviac napustené špeciálnou voňavou esenciou, ktorá z nich nikdy nevyprchá. Voňajú po žuvačkách a prevoňajú vám nielen celý deň, ale aj celú skrinku s topánkami.

Aká je nová kolekcia jeseň / zima 2018? Poďme sa na ňu pozrieť zblízka. Balerínky, sandálky, šľapky, žabky, mokasíny alebo napríklad tenisky. A to vo farbách, ktoré podliehajú aktuálnym módnym trendom. Skrátka máte z čoho vyberať. Úplným must have kúskom sú kúsky s motívom jednorožcov, a tak ani pri značke Melissa nemôže tento motív chýbať.

baleríny Melissa

žabky Melissa

tenisky Melissa

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV!

 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?