Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia plastových voňavých topánok Mel je tu!

  %09. %05. %2015      Zo sveta módy

Mladšia sestra plastových topánok Melissa - Mel nazahálela a vytvorila pre Vás novú letnú kolekciu 2015. Topánky Mel sú láska na ciel život. Zamilujte sa s nami;)

Nová kolekcia topánok Mel jar / leto 2015 Nová kolekcia topánok Mel jar / leto 2015

Topánky Mel sú úžasné, prispôsobivé, voňavé a to vy vlastne rovnako všetci viete, pretože už minimálne jedny také vlastniť :) Dámy, ste zvedavé, aké poklady sa ukrývajú v novej kolekcii? Ideme sa na ne mrknúť!

Prvou novinkou sú tieto krásne elegantné balerínky s efektnou mašľou. Sú lesklé, majú stihli profil a na členku zdobia topánku písmeno M v srdiečku ako značka Mel. Dostupné sú béžové so zlatou mašľou, čierne s trblietavou farebnou mašľou, zelené s tigrovanú mašľou, perleťové s ružovou mašľou, čierne s hnedou a červenej s tigrovanú mašľou.

Mel Pop VII Green Mel Pop VII Green

Pre romantickejšie povahy je tu ten istý typ sa skladanou kvetinou. Sú na výber v kombinácii čierno-béžovej a ružovo-béžovej.

Mel Pop VIII Pink / Beige Mel Pop VIII Pink / Beige

Ak je libo srdiečko, obujte tieto praktické čierne balerínky alebo béžovo-červenej a buďte different;)

Mel Pop VIII Beige / Red Mel Pop VIII Beige / Red

Inovatívnym typom balerínok sú tieto s čipkou lemujúce priehlavok a decentné mašľou na špičke. Balerínky majú lesklý povrch a sú ľahko do špičky. Na výber máte kombinácia svetlo ružovej s čiernou, červené s béžovou alebo čierne s bielou.

Mel Dreaming II Pink / Black Mel Dreaming II Pink / Black

Milujete všetko, čo sa blyští? Rovnako ako straky? : D Tak v tom prípade jednoznačne zvoľte tieto pohodlné dierované balerínky s guľatou špičku a třpytkatým povrchom. Zvoliť môžete zlaté alebo čierne.

Mel Amora Gold Glitter Mel Amora Gold Glitter

Horúcou novinkou a mojím favoritom sú tieto povrázkové Mely. Povrázky sú vlnkám a na nohe vyzerajú božsky! Boli vytvorené v ružovej či v kombináciách zlato-bielej a čierno-biele.

Mel Sweetie Black / White Mel Sweetie Black / White

Okrem balerínok boli vytvorené v tomto type aj papučky od Melu v ružovej a zelenej farbe.

Mel Jelly Blue Mel Jelly Blue

Ďalším zaujímavým typom v novej kolekcii topánok Mel sú tieto luxusné balerínky do špičky. Špička je dierovaná a topánky majú okolo členku pásik na zaväzovanie. Môžete si vybrať z farieb čierno-béžovej, ružovo-šedé, modro-čierne a alebo len čisto čierne.

Mel Pitanga Blue / Black Topánky Mel Pitanga Blue / Black

Na leto by ste sa mali vybaviť týmto typom topánok Mel s otvorenou špičkou, ktorú zdobí skladaná kvetina. Sú elegantné, štýlové a hlavne veľmi pohodlné. Hodí sa takmer ku každému outfitu a obľúbite si ich! Na výber je nesmrteľná avšak stále trendy kombinácie čierno-biela, púdrovo-čierna, béžová a pre odvážnejších nenonově ružová.

Mel Move Neon Pink Mel topánky Move Neon Pink

A pretože tohtoročnej sezóne vládnu jednoznačne mašle, vytvorili v Brazílii tento samý typ balerínok Mel ešte s roztomilou mašľou v tejto neopozerané kombinácii transparentný s modrou.

Mel Move Bow Blue / Clear Mel Move Bow Blue / Clear

Sandále a Mel? Áno, aj to je nová kolekcia obohatená o tieto štýlové sandálky s plnou pätou, otvorenou špičkou a pásikom cez členok.

Mel Dance Beige / Black Mel Dance Beige / Black

Ani kategórii žabiek neochudobníme. Jednoduché s vtáčikom na priehlavku v farbách modro-biele, ružovo-oranžové a šedo-ružové, by Vám v botníku nemali chýbať.

Mel Lilly Pill Grey / Pink Mel Lilly Pill Grey / Pink

Ďalšie žabky potom majú skladanú mašľu na priehlavku. Tieto romantické žabky sú k dostaniu iba v béžovej farbe.

Topánky Mel Honey IV Beige Topánky Mel Honey IV Beige

A celú kolekciu uzavrieme týmito žabkami s veľkou margaréty, ktoré sú na leto ako stvorené.

Mel Flower Black / White Mel Flower Black / White

Predstavenou novú kolekciu už máme, teraz je rad na Vás! Tak im urobte miesto v botníku a oni sa Vám vrelo odvďačia! Objednávajte zo stránky botymel.cz a buďte different :)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?