Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia plastových topánok Ipanema pre jar a leto 2019

  %15. %05. %2019      Zo sveta módy

Jar nám pomaly, ale iste klope na dvere a tak je tu ten správny čas na to, vybaviť svoju jarnú skrinku novými nevšednými kúskami. A preto pre vás máme skvelú správu, je tu nová kolekcia topánok od módnej značky Ipanema.

Ipanema

Značka Ipanema patrí medzi top značky plastových topánok spoločnosti Grendene od roku 2001. Táto značka, po veľmi úspešných Melissách, Mel by Melissa a Grendha zatúžila po výrobe ďalšieho letného skvostu, ktorý si zamilujú tisíce žien z celého sveta. Ipanema prináša zaujímavé tvary žabiek, originálne zdobených sandál, ale aj elegantných topánok na kline, podpätku alebo pohodlných a u žien veľmi obľúbených baleríniek. Naskladnili sme pre vás na Differenta.sk naozaj nemalé množstvo rôznych dizajnov, takže máte z čoho vyberať.

Čo je pre značku Ipanema typické? Predovšetkým to, že svoj názov získala po známej exotickej štvrti Ipanema v Rio de Janeiro, ktorá je známa neutíchajúcou živosťou. Pozdĺž tejto štvrti vedie nádherná pláž Ipanema Calçadão, ktorá je miestami vydláždená špecifickým vzorom, tento vzor nájdete aj na podrážkach alebo vnútorných stielkach týchto plastových topánok. To len tak pre pripomenutie.

Topánky Ipanema sú vyrábané z príjemného plastu Flexpand, ktorý je nielen mäkký, odolný a prispôsobivý, ale hlavne 100% recyklovateľný. Ak si zaobstaráte tieto módne kúsky, urobíte radosť nielen sebe, ale aj životnému prostrediu. Navyše ich kúpite za priaznivú cenu.

Nová kolekcia topánok Ipanema pre jar a leto 2019 je úchvatná. Plná zaujímavých tvarov, trendy farieb, nadčasového zdobenia a hlavne odolných kúskov, ktoré vás bude baviť nosiť nejednu letnú sezónu. Obľúbite si ich ako na dovolenke, tak aj na bežné nosenie do práce, do mesta, na výlety, ale napríklad aj do fitka.

sandále Ipanema

žabky Ipanema

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?