Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia Desigual šport jar / leto 2018 je tu!

  %02. %02. %2018      Zo sveta módy

Že medzi vaše novoročné predsavzatia patrilo aj to, že v Novom roku začnete športovať, alebo že budete športovať viac? Že je prvý mesiac za vami a vy stále hľadáte motiváciu? Že by ste už teda mali naozaj začať? Áno mali, je totiž na čase a my pre vás jednu väčšiu motiváciu máme! Prišla totiž nová športová kolekcia Desigual jar / leto 2018, práve sme ju na eshop naskladnili a je naozaj z čoho vyberať.

Desigual šport

Zatiaľ do kategórie ŠPORT pribudlo pár základných kúskov, ale už teraz máte rozhodne čo nosiť. A aká je podľa nás vaša motivácia? Tak prvý krok by mal byť taký, že by ste mali mať poriadne kvalitné, lichotivé a hlavne funkčné oblečenie. To je základný krok k úspechu. A to vám splníme, u nás sa totiž hodíte do ,,športového gala" a to tak, že na vás ostatní budú môcť oči nechať a vy sa za športovaním budete dokonca aj tešiť.

A teraz pár informácií k samotnej novej kolekcii. Nová kolekcia Desigual šport pre jar a leto 2018 má päť základných designov. Sú to Atlantis, Tropic, Essentials, Luminescent a Exorbidance. Nebojte nehovoríme rečou iného kmeňa. Sú to názvy jednotlivých designov, ktorých kúsky môžete ľubovoľne kombinovať a vždy budete vyzerať skvele.

Vyberať môžete naozaj z veľkého množstva strihov, materiálov aj doplnkov. Každý design obsahuje ako topy, tričká, legíny, tepláky, mikiny a bundy, tak aj tenisky, športové topánky, batohy alebo tašky. Je toho oveľa viac, ale toto je taký základ. Ak so športom tento rok ešte len začínate a vaša postava zrovna nezodpovedá postave Naomi Cambell, neklesajte na mysli. Vybrať si môžete z mnohých strihov, ktoré vám bezpochyby pristanú. Kúsky z tejto kolekcie si môžu dovoliť všetky ženy bez rozdielu veku aj bez ohľadu na váhu.

A čo viac, ak budete mať chuť na divoké vzory, máte ich mať. Ak budete mať chuť na jednoduché, jednofarebné a menej nápadné kúsky, máte ich mať. A nakoniec, nikde nie je povedané, že jednotlivé designy nemôžete vzájomne kombinovať. Ba naopak, sami sme si to overili. Napríklad športové legíny Atlantis perfektne ladia k tielku Essentials. Skrátka a dobre, a to už iste viete, pri značke Desigual sa fantázii medze nekladú. Dôležité je len sa dobre cítiť. A to je podľa nás kľúč k dosiahnutiu svojich nastavených cieľov.

Desigual šport

Desigual šport

Desigual šport

Desigual šport

Nechali ste sa inšpirovať? Tak si poďme spoločne zameditovať ;)

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?