Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia Desigual SPORT jar / leto 2015

  %24. %02. %2015      Zo sveta módy

Nový rok je v plnom prúde a my si začíname plniť naše predsavzatia. Teda niektorí už s nimi zaiste prestali :) Najčastejšie si vždy prajeme schudnúť! Najmä po Vianociach, kedy sa prejedáme sladkosťami, zemiakovými šaláty a kačicou, sa tešíme do fitnes snáď najviac. Máme pre vás pár tipov, ako si budete pripadať vo fitnessu skvele is pár kilami navyše. Na našom e-shope máme pre vás totiž luxusnú kolekciu najmodernejšieho a hlavne originálneho športového oblečenia a doplnkov Desigual s rôznymi vychytávkami, s ktorými budete určite ,, different ".

Vezmeme to teda pekne poporiadku. Základné športové výbavou sú športové topánky Desigual , ktoré nielen že pekne vyzerajú, skvele padnú, ale sú predovšetkým plne funkčné. Športové topánky z kolekcie Desigual spĺňajú všetky tieto tri podmienky.

Desigual športové topánky Brisa Desigual športové topánky Brisa

Športové topánky Desigual Brisa sú už z kolekcie minuloročnej, ale sú stále ,, IN ", a to najmä vďaka svojmu pestrofarebnému vzhľadu. Športová obuv Desigual bola vytvorená v spolupráci s dizajnérskymi špičkami pre športové značky. Topánky sú mäkké, pohodlné a vysoko kvalitné. Topánky sú vhodné predovšetkým na beh a ,, indoor "aktivity. Naozaj podarené sú tohtoročné multifunční legíny, sú štýlové a praktické.

Desigual športové legíny Ponja Desigual športové legíny Ponja

Ružové športové legíny Desigual sú veľkým hitom tohtoročnej sezóny. Čiernym kombináciám dávno už odzvonilo a trendy sú všetky možné farby. S legínami od Desigual budete vo fitness centre za hviezdu. Sú nielen krásne a štýlové, ale aj praktické, v zadnej časti je totiž malé vrecko na zips, v ktorej môžete nosiť napríklad váš MP3 prehrávač. Ďalšia nepostrádateľnou vecou je multifunkčný tričko. Desigual si s návrhmi a kvalitou dal tento rok naozaj záležať.

Desigual športové tielko Heleia Desigual športové tielko Heleia

Krásne funkčné športové tielko Desigual je dostupné v zelenej a v ružovej farbe je funkčné, elastické a pohodlné. Je teda vhodným a originálnym doplnkom pre vaše športové aktivity.

Dobrá športová výbava, v ktorej sa budete cítiť výnimočne je prvým krokom k vašej vysnívanej postave, pretože základom je cítiť sa dobre, a to sa vo veciach z kolekcie značky Desigual rozhodne cítiť budete;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?