Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia Desigual jeseň/zima 2017

  %05. %07. %2017      Zo sveta módy

Leto je tu a čo sa v módnom svete s letom spája, sú nové kolekcie jednotlivých značiek na nadchádzajúcu sezónu. A pretože na Slovensku môže byť zima aj v lete, sme radi, že už teraz sa u nás môžete zahriať novou kolekciou značky Desigual na jeseň a zimu 2017.

Novou kolekciou Desigual skladá poklonu všetkým nezávislým ženám, ktoré sa neboja ísť si za svojím, sú slobodné a originálne. Neboja sa ísť proti prúdu a obliekajú sa tak, ako sa cítia. Preto je táto kolekcia inšpirovaná niekoľkými módnymi prúdmi - od punkového rockového Anglicka, po 80. americké roky. Od módy pre tanečnú hudbu, od americkej rockovej scény po modernú španielsku vlnu.

Desigual

Týmto spôsobom sa pánska móda kombinuje s dámskou. Glamour sa stretáva s neformálnym oblečením a športové kúsky s punkom v kombinácii nečakanej krásy. Dedičstvo španielskej kultúry sa potom znovu prejavuje vo vyšívaných džínsoch, sukniach v kolážovom štýle, kvetinových minisukniach, malých bundičkách a super štíhlych rockových nohaviciach. Nechápte tento absolútne nadčasový štýl ako vzburu, ale ako luxus toho, že si môžete dovoliť byť sami sebou.

šaty Desigual

Aj v zime môžete byť boho, pretože boho štýl je štýl, ktorý nikdy nevyjde z módy. S týmto trendom vyšiel Desigual už v kolekcii predchádzajúcej a mal obrovský úspech, preto sa Desigual rozhodol s boho pokračovať aj v tejto kolekcii.

Nová kolekcia nepredstavuje však len bláznivé kúsky, ale aj tie umiernené. Takže si tu vyberie úplne každý bez rozdielu veku a postavenia. A čo nás v tejto kolekcii nadchlo, sú okrem iného kabelky a doplnky, ktorým nechýba dokonalý design a nadobúdajú na hodnote svojou praktickou funkciou.

obojstranná kabelka Desigual

Predstavte si kabelku, ktorej farbu, tvar a veľkosť si môžete ľubovoľne upravovať. Predstavte si, že si zaobstaráte 1 kabelku a získate kabelky 2, 3 alebo 4. Taká kabelka vás snáď ani nemôže prestať baviť. A teraz si už prestaňte predstavovať a presvedčte sa na vlastnej koži.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?