Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

NOVÁ KOLEKCIA DESIGUAL JAR/LETO 2020

  %23. %03. %2020      Different TV CZ / SK

Novinky Desigual sú tu stále pre vás! Úžasné modely plné farebných motívov, ktorými rozžiarite mestské ulice. Čo všetko si pre nás Desigual pripravil pre novú kolekciu jar/leto 2020 sa dozviete v dnešnom videu. Poďme do toho, napol je hotovo!

Tou najväčšou novinkou je, že značka obrátila o 180º! Nebojte, nejde o žiadnu výrobnú zmenu. Desigual pre nás bude aj naďalej vyrábať nádherné módne kúsky. Zmenilo sa nám ale logo a to je tá najväčšia viditeľná zmena.

Nové logo vyzerá takto - .lɒυρiƨǝꓷ.

Týmto krokom nám značka Desigual chce ukázať, že je naozaj Desigual. Že sa nebojí veľkých zmien. Že je občas dobré vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a urobiť niečo, čo bude šokovať. Ukázať svetu, že táto značka je stále originálna, hravá a prináša do sveta radosť! A musíme uznať, že toto sa im rozhodne podarilo!

Tohtoročná kolekcia touto novinkou nekončí. Desigual má pre vás obrovský výber šiat, kabeliek, ruksakov, topov, tričiek... Je toho naozaj veľa a tak sme poprosili našu štylistku Simonu, aby vám vybrala tie najkrajšie kúsky a niečo o nich povedala. Urobte si pohodlie a na tri minútky sa ponorte do sveta farieb a originálnych motívov značky Desigual.

Kedy inokedy na chvíľku vypnúť, keď nie teraz? Urobte si módnu radosť, pretože radosť je dôležitá. S úsmevom a dobrou náladou ide všetko lepšie. To je zaručený recept. A viete vy čo? Spoločne to zvládneme!

▶ ︎ NOVÁ KOLEKCIA DESIGUAL


Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?