Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia Desigual jar / leto 2017

  %26. %01. %2017      Zo sveta módy

Ešte než sme pomaly stačili zožať vianočný stromček a zabaliť sa minimálne do piatich vrstiev oblečenia, už s nami začala koketovať nová kolekcia Desigual pre jar a leto 2017. Akonáhle na nás mrkla, okamžite nás zaujala a my sa od nej nemohli odtrhnúť. Chvíľu sme po sebe len tak pokukovali, až sme sa zamilovali. A pretože sme tej lásky dostali viac ako potrebujeme, chceli sme sa o ňu s vami podeliť. A ako jedni z prvých sme ju pre Vás naskladnili na www.different.cz .

Dámske šaty Desigual

Dámske tričko Desigual

Značka Desigual je známa svojou divokou a temperamentný povahou. Predstavuje pestrofarebné kúsky s abstraktnými motívmi a originálnymi vzormi. Pretože sa ale rada nechá inšpirovať dobou a vami, tento rok predstavila nielen divočinu, ale aj oveľa striedmejšie a umiernenejší kúsky, ktoré môže nosiť každá dáma bez rozdielu veku i postavení. Predstaviť si pod tým môžete jednoduché farby s decentnými vzormi, elegantné aj športové kúsky a strihy a nadčasové prevedenie, ktoré budú ,, in "aj v nasledujúcich sezónach.

Dámske šaty Desigual Dámska bunda Desigual

Ďalšou novinkou, s ktorou v tejto kolekcii Desigual prichádza, je Boho Chic štýl. Štýl, ktorý snúbi od každého trochu. Boho alebo ak bohémsky štýl, inšpirovaný 70. rokmi, kvetinovými deťmi, ženskú jemnosťou, romantikou, slobodou a nezávislosťou. Štýl, ktorého prednosťou sú dominantné vzory a doplnky v kombinácii s jednoduchými, klasickými farbami. Predstavuje voľné, pohodlné strihy v kombinácii s etnovzormi, čipkami, 3D aplikáciami, kamienky a inými zmyselnými detailmi.

Dámska bunda Desigual

Dámska sukňa Desigual

Toľko k oblečeniu. O módnych doplnkoch Vám povieme zase nabudúce;) Ak by ste sa už ale nemohli dočkať, mrknite tu - do sekcie Módne doplnky Desigual a na nič nečakajte a alebo na ďalší diel našej vašej Different TV;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?