Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekcia Desigual jar / leto 2015 - pre pánov!

  %24. %02. %2015      Zo sveta módy

Desigual kolekcie jar / leto 2015. Zdroj: Facebook Differentfashion.cz Desigual kolekcie jar / leto 2015. Zdroj: Facebook Differentfashion.cz

Páni, ani na vás značka Desigual tento rok nezabudla. Nová pánska kolekcia Desigual jar / leto 2015 je tento rok naozaj skvelá a predovšetkým štýlová. Pánske tričká, košele alebo mikiny, to všetko si môžete v kolekcii nájsť. Napríklad štýlové tričko Birdie.

Pánske tričko Desigual Birdie Pánske tričko Desigual Birdie

Krásne pánske tričko Desigual s exotickými motívmi je ladené do zelených odtieňov s motívmi palmových listov a farebných papagájov. Na hrudníku je oranžová výšivka "Say something nice !!", čo je heslom tohtoročnej kolekcie. Tričko je ľahké a veľmi pohodlné, vhodné pre voľný čas. Ďalším skvelým kúskom do vášho šatníka je tričko Jorge.

Pánske tričko Desigual Jorge Pánske tričko Desigual Jorge

Klasickú modrou farbou nikdy nič nepokazíte, modrá zoštíhľujú a je sexy. Avšak modré tričko nechýba v šatníku snáď nikomu. Pokiaľ chcete mať klasiku, ktorá neomrzí, ale napriek tomu chcete byť iní, zvoľte originálnu značku Desigual, pretože táto značka predstaví vždy niečo odlišné, v čom budete vybočovať z radu. Tričko Jorge je teda v decentnej modrej farbe s tropickým motívom na kapsičke. Farebná vrecko na hrudi je doplnená opäť potlačou "Say something nice !!".

Ďalším nenahraditeľným kúskom sú pánske košele . Origináním a atypickým kúskom je košeľa Enunveler.

Pánska košeľa Desigual Enunveler Pánska košeľa Desigual Enunveler

Táto pánska košeľa v modro-bielych odtieňoch je úplným bestsellerom. Na hrudníku je bielo-červená nášivka a čierne výšivky. Jedná sa o strih regular fit, čiže skvele padne. Môžete ju nosiť k neformálnemu outfitu, k džínsom alebo slim nohaviciam, ale aj ako netradičný doplnok k formálnejšiemu obleku. Elegantný outfit často strieda pohodlie, snáď každý muž ocení komfortné mikinu. Tú štýlovú nájdete práve na našom e-shope. Napríklad pánska mikina Desigual Palmapple.

Pánska mikina Desigual Palmapple Pánska mikina Desigual Palmapple

Originálna pánska mikina v tmavo modrej farbe s exotickými farebnými motívmi paliem a ananásov je netradičným pohodlným doplnkom pre akejkoľvek príležitosti. Mikinu zdobí výrazný nápis Desigual v oranžovej farbe a tropické motívy na prednej strane.

Páni, trúfam si povedať, že z tohtoročnej kolekcie si určite vyberiete. Oblečenie od Desigual je pohodlné, kvalitné, vkusné a štýlové. Ostatné kúsky nájdete na našom e-shope www.different.cz .

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?