Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

NOVÁ KOLEKCIA CULITO FROM SPAIN FW18

  %18. %10. %2018      Different TV CZ / SK

CULITO FROM SPAIN

Dnes sa pozrieme na zúbok krásnej značke, ktorá k nám priletela až z ďaleka - CULITO FROM SPAIN. Túto značku na našom e-shope môžete pozorovať už dlhú dobu. Aj napriek tomu nás neprestáva udivovať a s každou novou kolekciou sa nám urobí iskra v očku a zamilujeme sa na prvý pohľad. Znovu a znovu...

Španielsko je krásnym miestom, kde sa rodia naozaj zaujímavé a farebné módne kúsky. Práve preto je aktuálna kolekcia FW 2018 tak zaujímavá, až sme o nej nakrútili práve nový diel Different TV. My síce vieme, že to krásne počasie za chvíľku opadne, ale aj tak trochu dúfame, že sa ešte nejakú dobu udrží. Lenže Nikol napadla otázka: "A čo ak nie?" spýtala sa. Simča ale s odpoveďou neváhala ani chvíľku a siahla na krásny model šiat, ktoré môžete nosiť aj v chladnom počasí a keď ani to... Môžete si vziať úžasne farebné šaty trebárs na párty a okúzliť priateľov okolo seba.

Nedávno sme písali, nech si urobíte pohodu pri sviečke a čaji. Dnes nie. Natiahnite nôžky hore, urobte si váš obľúbený letný nápoj a poďme spoločne zaspomínať na úžasné leto.

DÁMSKE ŠATY CULITO FROM SPAIN

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?