Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová kolekce bot Butterfly Twists podzim/zima 2017

  %10. %10. %2017      Zo sveta módy

Táto londýnska značka Butterfly Twists sa vo svete módy neobjavila len tak náhodou. To sa takto pred 10 rokmi zišli štyria priatelia - muži a ako už to tak v mužských partách býva, uzavreli stávku. Trestom pre toho, kto prehrá bolo stráviť nadchádzajúce párty na 15 cm podpätkoch. My vieme, že sme vám už príbeh minimálne raz rozprávali, ale jednoducho toto len tak neomrzí a nie je na škodu si ho opäť pripomenúť. A mimo to, možno tieto riadky čítajú takí ktorí o vzniku značky ešte nepočuli. Tak si uvarte, alebo objednajte kávu a čítajte ďalej.

Nešťastník sa teda skúsil, ako mnohé ženy, ktoré trávia na podpätkoch hodiny, trpí. A tak prišiel s nápadom, ktorým oslovil ľudí po celom svete. Uvedomil si, že ženy skrátka potrebujú topánky na běhačky po meste, do práce, na schôdzky, ale aj na nočné žúry, a tak vymyslel topánky, ktoré sú neuveriteľne pohodlné a navyše úžasne skladné.

Priatelia teda dali hlavy dokopy, a tak vznikla značka Butterfly Twists . Značka obuvi s ľahkosťou motýlích krídel. Predstavte si, že máte pred sebou náročný deň, v ktorom budete musieť obuť vyššie podpätky. A potom si predstavte, že si aj do malej kabelky strčíte drobný sáčok s úplne štýlovými a vychytanými baleríny. Balerínky Butterfly Twists vytiahnete kedykoľvek, keď to budete potrebovať.

Všetky topánky disponujú veľmi mäkkou, pamäťovú vnútorné stielkou, a tak v nich môžete stráviť hodiny, pokojne celé dni. Sú pohodlné, príjemné na nohe a navyše dizajnovo prepracované. Nutné povedať, že každá kolekcia podlieha aktuálnym módnym trendom a na to tohtoročnú ,, jeseň / zima 2017 "sa pozrieme práve teraz.

Balerínky Butterfly Twists

Skvelá správa - Špičky sa vrátili! A módna značka Butterfly Twists nezostáva pozadu. Navyše skombinovala púdrovú, rose gold a hadej motívy na rôznych tvaroch, čo jednoducho nemá chybu. Balerínky sú vhodné ako k elegantným, tak aj k športovým outfitom. Sú mäkké, ľahké a neskutočne pohodlné.

baleríny Butterfly Twists

baleríny Butterfly Twists

Kotníkové tenisky Butterfly Twists

Bikerov, alebo členkové tenisky, sú teraz MUST HAVE kúsky, ktoré by vo vašom botníku rozhodne chýbať nemali. A tak vám predstavujeme dokonalé, dizajnovo prepracované a veľmi pohodlné členkové tenisky Butterfly Twists v trendy vínovej v army štýle. Tieto samochodky zladíte k akémukoľvek outfitu. Či už farebnému alebo monochrome.

členkové tenisky Butterfly Twists

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?