Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Nová dámska kolekcia Desigual je tu!

  %27. %01. %2015      Zo sveta módy

S novým rokom prichádza aj nová dámska kolekcia jar / leto 2015. Tá k nám ako každý rok doputovala až zo španielskej Barcelony a už teraz je k dostaniu na www.Different.cz a je naozaj z čoho vyberať! Kolekcia nesie názov "Say something nice" a je plná sviežich farieb a doplnená, rovnako ako minulá kolekcia Desigual, limitovanou edíciou Christiana Lacroixa.

Desigual triko Fonseca Desigual triko Fonseca

Veci z tejto kolekcie sú veľmi originálne a prídu si u nej na svoje hlavne milovníčky zaujímavé módy. Nejaký ten kúsok by Vám v šatníku rozhodne nemal chýbať!

Desigual kabát Asha Desigual kabát Asha

Časť kolekcie je tvorená podkolekcií inšpirovanú slávnym barcelonským architektom Gaudio. Ten sa nezabudnuteľne zapísal do dejín Barcelony svojimi skvostnými stavbami a preto je ikonou celého Španielska, rovnako ako značka oblečenia Desigual . V kolekcii jar / leto 2015 opäť nájdete zaujímavé sety zložené zo zvršku, kabelky Desigual , šatke, peňaženky a ďalších doplnkov. Môžete tak kúsky Desigual ladiť k sebe a oslniť tak okolie ešte viac než normálne;)

Desigual kabelka Charlote Tsukiflo Desigual zaujímavá kabelka Charlote Tsukiflo

Na ďalších viac ako 100 designov sa ešte môžete tešiť. Ale prvá veľká časť už je v našich skladoch. Tak vyberajte na Different.cz, nech si osviežite šatník a budete aj v lete s nami Different!

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?